E6 - Nejde zapnout

O Eseries přístrojích E5, E6, E52, E66, E71, E72 a všech dalších
steakdance
Návštěvník
Přístroj: Nokia E6
Kontaktovat uživatele:

E6 - Nejde zapnout

Příspěvekod steakdance » 07 zář 2014, 16:27

Zdravím, telefon se mi vybil a když jsem ho další den dal nabíjet, tak se nic nedělo. Při podržení zapínacího tlačítka se nic neděje. Jediné co se občas stane je, že začne blikat dioda nabíjení u USB konektoru. Zkoušel jsem nabíjet jak klasickou nabíječkou tak přes usb a stále nic. Dělám něco špatně?
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: E6 - Nejde zapnout

Příspěvekod Adalbert72 » 08 zář 2014, 23:26

V některých případech se telefon dokáže vybít natolik, že pak nejde zapnout ani s nabíječkou. Rada je jej nevybíjet zcela nadoraz.
:arrow: Zkus tel. zapnout bez Paměťové karty (pokud tam nějaká je), mělo by pomoci. Jinak tohle vidím na Trojhmat, v případě E6 tlačítky * + 3 + zelené tlačítko Volání stisknout a pevně držet a současně klasicky zapni tel. Zbylá tlačítka drž do výzvy k nastavení času.
:arrow: Tel. bude jako z fabriky, tj. bez veškerých dat. Alternativně by měl fungovat i Trojhmat tlačítky Shift + Backspace + Space a zapnout tel.
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
sidil
Stříbrný člen
Přístroj: lumia 1520
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sidil » 09 zář 2014, 21:14

nech ho na nabijecce celou noc v 90% pripadu se nastartuje,trojhmat nevim jestli ti pomuze,ten bych zkusil az jako posledni reseni
lumia 1320,1520
steakdance
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod steakdance » 12 zář 2014, 07:18

Na nabíječce jsem ho už přes noc nechával, ale to bohužel nepomohlo :/ Až budu doma zkusím vyndat tu paměťovku. Tím trojhmatem smažu i kontakty?:/
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 12 zář 2014, 21:21

:arrow: Jak jsem již napsal, bez veškerých dat, čili bohužel i bez Kontaktů. Kontakty zůstanou jen na SIM. Pokud jsi ale Kontakty zálohoval, není se čeho bát. Záloha se provádí obvykle dvěma nejčastějšími způsoby:
1. přímo v app Kontakty (vykopíruje jejich obsah na Kartu/Velkokap. Paměť)
2. v Nokia Suite (pomocí Synchronizace při spojení s compem).

:arrow: Pokud jsi nic takového neprovedl, zkus se poptat v servisu, zda Ti Kontakty nezachrání (ovšem bez záruky, že se to povede kompletně).

:arrow: Dobrá zpráva nakonec: pokud máš v compu Kontakty ve formátu *vcf, tak jsou (občas s drobnými chybkami v kódování diakritiky) pro tel. čitelné. Po formátu tel. je lze nakopírovat do cesty (podle zvoleného disku) !\Others\Contacts, nejlépe v X-plore, následně otevřít Kontakty a zvolit: Kontakty/Volby/Kopírovat vizitku/Z jiné paměti :)
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
steakdance
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod steakdance » 15 zář 2014, 17:18

Asi dělám něco špatně, ani s jedním z vypsaných trojhmatů nejde telefon zapnout. Stále jen bliká dioda vedle usb konektoru.
steakdance
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod steakdance » 15 zář 2014, 17:36

Tak už vyřešeno. Hrál jsem si s tím tak dlouho, až se zapnul a nic se nesmazalo. Možná to bylo i tím, že jsem ho zkusil nabíjet 2A a ta baterka se díky tomu nějak vzpamatovala, nevím .. :D .. Každopádně moc děkuji za rady a ochotu :)

Zpět na “Eseries telefony”