Stránka 1 z 1

E6 - Nejde zapnout

Napsal: 07 zář 2014, 16:27
od steakdance
Zdravím, telefon se mi vybil a když jsem ho další den dal nabíjet, tak se nic nedělo. Při podržení zapínacího tlačítka se nic neděje. Jediné co se občas stane je, že začne blikat dioda nabíjení u USB konektoru. Zkoušel jsem nabíjet jak klasickou nabíječkou tak přes usb a stále nic. Dělám něco špatně?

Re: E6 - Nejde zapnout

Napsal: 08 zář 2014, 23:26
od Adalbert72
V některých případech se telefon dokáže vybít natolik, že pak nejde zapnout ani s nabíječkou. Rada je jej nevybíjet zcela nadoraz.
:arrow: Zkus tel. zapnout bez Paměťové karty (pokud tam nějaká je), mělo by pomoci. Jinak tohle vidím na Trojhmat, v případě E6 tlačítky * + 3 + zelené tlačítko Volání stisknout a pevně držet a současně klasicky zapni tel. Zbylá tlačítka drž do výzvy k nastavení času.
:arrow: Tel. bude jako z fabriky, tj. bez veškerých dat. Alternativně by měl fungovat i Trojhmat tlačítky Shift + Backspace + Space a zapnout tel.

Re: E6 - Nejde zapnout

Napsal: 09 zář 2014, 21:14
od sidil
nech ho na nabijecce celou noc v 90% pripadu se nastartuje,trojhmat nevim jestli ti pomuze,ten bych zkusil az jako posledni reseni

Re: E6 - Nejde zapnout

Napsal: 12 zář 2014, 07:18
od steakdance
Na nabíječce jsem ho už přes noc nechával, ale to bohužel nepomohlo :/ Až budu doma zkusím vyndat tu paměťovku. Tím trojhmatem smažu i kontakty?:/

Re: E6 - Nejde zapnout

Napsal: 12 zář 2014, 21:21
od Adalbert72
:arrow: Jak jsem již napsal, bez veškerých dat, čili bohužel i bez Kontaktů. Kontakty zůstanou jen na SIM. Pokud jsi ale Kontakty zálohoval, není se čeho bát. Záloha se provádí obvykle dvěma nejčastějšími způsoby:
1. přímo v app Kontakty (vykopíruje jejich obsah na Kartu/Velkokap. Paměť)
2. v Nokia Suite (pomocí Synchronizace při spojení s compem).

:arrow: Pokud jsi nic takového neprovedl, zkus se poptat v servisu, zda Ti Kontakty nezachrání (ovšem bez záruky, že se to povede kompletně).

:arrow: Dobrá zpráva nakonec: pokud máš v compu Kontakty ve formátu *vcf, tak jsou (občas s drobnými chybkami v kódování diakritiky) pro tel. čitelné. Po formátu tel. je lze nakopírovat do cesty (podle zvoleného disku) !\Others\Contacts, nejlépe v X-plore, následně otevřít Kontakty a zvolit: Kontakty/Volby/Kopírovat vizitku/Z jiné paměti :)

Re: E6 - Nejde zapnout

Napsal: 15 zář 2014, 17:18
od steakdance
Asi dělám něco špatně, ani s jedním z vypsaných trojhmatů nejde telefon zapnout. Stále jen bliká dioda vedle usb konektoru.

Re: E6 - Nejde zapnout

Napsal: 15 zář 2014, 17:36
od steakdance
Tak už vyřešeno. Hrál jsem si s tím tak dlouho, až se zapnul a nic se nesmazalo. Možná to bylo i tím, že jsem ho zkusil nabíjet 2A a ta baterka se díky tomu nějak vzpamatovala, nevím .. :D .. Každopádně moc děkuji za rady a ochotu :)