N97 Gmail + App problém

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
l33t.4rt
Návštěvník
Přístroj: Nokia n97
Kontaktovat uživatele:

N97 Gmail + App problém

Příspěvekod l33t.4rt » 18 srp 2014, 18:54

Dobrý deň. Mám N97 a mám problém že keď som si chcel nakonfigurovať gmail cez vstavanú app tak mi pri otvorení schránky vypísalo "Prihlásenie zlyhalo, skúste znovu". Schránka bola nastavovaná podľa

Kód: Vybrat vše

http://kryl.info/clanek/182-pop3-pristup-do-gmailu

avšak skúšal som to aj cez IMAP ale ani tak nešlo ... N97 je flashnutá a to týmto CFW

Kód: Vybrat vše

http://forum.mynokia.cz/viewtopic.php?f=120&t=16774

Ďalej mi nejakou náhodou nejdú inštalovať aplikácie. Pri inštalácií Facebook-u mi vypísalo "Odpojené". Na Ovi store sa mi nedá ani len prihlásiť "Pripojenie zlyhalo" takže z tadiaľ to nepripadá do úvahy :( Ďalší taký problém že keď som si v opere zadal facebook.com taký mi vyhodilo okno že stranka poslala nedoveryhodný certifikát a bla bla bla ... potvrdím prijatie certifikátu avšak opera my výpíše že načítanie stránky zlyhalo.... Vďaka za pomoc vopred :)
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: N97 Gmail + App problém

Příspěvekod Adalbert72 » 26 srp 2014, 21:07

Gmail funguje již delší dobu přes IMAP, nepamatuji se, že bych jej kdy nastavoval jako POP3. Pokud nepomáhá přednastavený Gmail profil, pokus se schránku nastavit zadáním parametrů ručně (Profil schránky zvol “Jiný“). Postup je “ZDE“ :)

Jiná možnost neexistuje, pokud nepůjde nastavit schránku ani ručně, zbývá Trojhmat, a reinstalace FW. Ověř rovněž, zda jsi korektně připojen pomocí konkrétního Přístupového bodu, WLAN, či Mobilních dat.

CFW až na výjimky neholduji, bývají v něm někdy chyby, které se můžou projevovat i např. způsobem, který jsi popsal.

Pokud nelze instalovat appky, bude pravděpodobně na vině nesprávný Installserver. To však vyžaduje mnohem více informací - je tel. hacklý, je v něm aplikace Rompatcher+, lze appky bez potíží také odinstalovat? Velmi důležitá jsou chybová hlášení v takových případech, napiš je celá :!:
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
l33t.4rt
Návštěvník
Přístroj: Nokia n97
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod l33t.4rt » 08 zář 2014, 07:49

Okej takže aplikácie aj gmail ide bez rpoblémov :) Avšak youtube mi vobec nechce načítať :( nejde ani cez operu ani cet nokia browser :( stále píše len že načíta a nič :(
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 09 zář 2014, 13:53

YouTube je přímo závislá na povoleném JavaScriptu, ověř tedy, zda je ve Web Browseru Script povolen. Ještě může být na vině Přístupový bod, neboli Cíl, YT přenáší poměrně velké množství dat. Povol v routeru dočasně Demilitarizovanou zónu, a vyzkoušej zda se situace nezlepšila. Pokud ano, využij v routeru nějaký přednastavený profil, který datový tok zvládne.
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”