slabé sluchátko

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
jirina5
Bronzový člen
Přístroj: NokiaN97, 5800XM
Kontaktovat uživatele:

slabé sluchátko

Příspěvekod jirina5 » 19 říj 2010, 00:37

Rád bych se podělil o svou dnešní zkušenost. Už delší dobu mě trápilo, že když mi někdo volá skoro ho neslyším a to mám repro na plno. Dneska jsem si postěžoval kamarádovi, který opravuje telefony.
Vzal můj telefon do ruky spolu s špendlíkem (zatmělo se mi před očima) jemně pročistil drážku u reproduktoru, vzal magnet a doslova vytáhnul mikro železné pilinky z dirky nalevo. Pak mi na telefon zavolal a já jen žasnu!! Mám hlasitost na půlku a rve mi ucho, když na druhé straně někdo mluví. ;)
Prý je to závada, která trápí snad úplně každého, jen spousta lidí na to kašle a mačka si telefon k uchu větší silou.
Nokia neudělala u našich přístrojů (a nejen u nich) žádné krytí a proto to tak dopadá.
Budu rád, když Vám tenhle text pomůže ke kvalitnějším hovorům. Každopádně buďte opatrní. ;)
Učím se...Nokia N97+16GbBlack CFW 7.1F(wow) by FeReT,Nokia5800+16GbBlueH@ckFW 40
polas
VIP člen
Přístroj: Nokia 3.1
Kontaktovat uživatele:

Re: slabé sluchátko

Příspěvekod polas » 19 říj 2010, 07:22

Vypadá, že to je velký neduh. Ještě, že já se snažím volat minimálně. Hlasitost mám na plno, takže to vyzkouším. Podobně jsem zašmátral tátovi ve sluchátku - měl tam železné piliny a vida, už to nechrčelo.
M.
prusatko
Pravidelný člen
Přístroj: N97 W Hegazy FinUlt7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prusatko » 19 říj 2010, 10:08

tak to je zajímavé, taky mi přijde, že se mi hlasitost snížila. Jen mám otázku, ten magnet, nemůže nějak poškodit elektroniku mobilu? Mám nějak v sobě zakořeněno, že magnet k elektronice nepatří :-)
gorza
Člen fóra
Přístroj: N97 CFW 7.5F-VIP :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod gorza » 22 říj 2010, 09:06

SUPER! Děkuji mnohokráte :-) Už jsem chtěl kvůli tomu já blbec přeinstalovat firmware protože se mi zdálo, že to ztišení přišlo ze dne na den. Taková blbost a jak to pomůže :-)
GORZA - N97 CFW 7.5F-VIP

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”