N97 nejde zvuk

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
birkus
Člen fóra
Přístroj: n 97
Kontaktovat uživatele:

Re: N97 nejde zvuk

Příspěvekod birkus » 03 lis 2010, 00:04

jasny to zkusim...

jinak formatu kapacitky a pak flashnuti by ten mobil mel bejt nedotcenej resp bez softu kterej to muze udelat...

jinak jsem zjistil zajimavou vec...budik budi "D tim chci rict ze repracky opravdu fungujou
Proky
Stříbrný člen
Přístroj: Lumia 930 WP 8.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Proky » 03 lis 2010, 09:40

birkus píše:...pokud pri prozvoneni repracky hrajou tak proc nehraje hudba kdyz poustm nejakej prehravac...

Hloupy, dotaz, ale at vyloucime vse... , nemas hudebni prehravac uplne ztlumeny?
birkus
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod birkus » 03 lis 2010, 11:03

v tom problem neni...zkousel jsem to...
birkus
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod birkus » 06 lis 2010, 14:51

jeste takova vec... kdyz vytacim tel cislo vsiml jsem si ze mam ''zamackle'' tlacitko reproduktor...resp nejde zmacknout...je to zvlastni...resp v tom by mohlo byt jadro pudla...neni nekde v nastaveni neco k tomuhle?

dalsi vec je ze vetsinou kdyz posloucham hudbu ze sluchatke pomoci Tunewicked tak po vytazeni jacku hudba prestane hrat...ted prehravani pokracuje ale neni nic slyset...
masak007
Návštěvník
Přístroj: N97 mini
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod masak007 » 06 lis 2010, 22:09

tak se jeste podivejte zda vam sviti ikonka ze jsou pripojeny sluchtka, jestli ano, tak tento prblem jsem mel taky ... zdrejme je zasekli nejaky kontakt ci spinac v 3.5 jacku. jednou uz mi to nedalo a furt sem zapojoval a odpojoval sluchtka a hle?! telefon zas opet funkcni!
birkus
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod birkus » 07 lis 2010, 02:38

hahaaaaaaaaa to je ono.... mel jsi pravdu nechapu jak je to mozny ale nevsimnul jsem si toho... to je vtipny...jsem vyzkousel prakticky vse a nic a takova blbina me nenapadla...mockrat mockrat dekuju

wow mam fakt neuveritelnou radost....uz kvuli tomu ze rok budu mimo cr a tohle by me asi otravovalo...

SUPRRRRRRR
poustevnak
Člen fóra
Přístroj: N97 CFW7.5F VIP, N70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod poustevnak » 18 kvě 2012, 18:14

Tak dnes se projevilo, jak je toto forum uzitecne. Stalo se mi presne to same. Nesli mi repracky ani sluchatko a tlacitko pro hlasity odposlech pri hovoru bylo neaktivni. Sluchatka slapaly, ale kdyz jsem si pustil FM radio (se sluchatky kvuli antene) a dal hlasity poslech tak repracky hraly.
Bylo mi jasne, ze HW to neni a jak jsem zacal procitat toto tema, uz me polival pot, ze ani format C i E nepomaha a az kdyz jsem docetl dokonce, mel jsem hubu od ucha k uchu :D
Jasne - sviti mi ikona zapojenych sluchatek i kdyz zapojeny nejsou.
Ovsem jeste me ceka problem stim 3,5 vstupem. Jak dam sluchatka musim pak vic jak petkrat sterchat, aby se ten kontakt co vypina sluchatko, odpojil :(
Zkusim tam striknout KONTOX :shock: :?
Pri nejhorsim budu muset pouzivat jen BT sluchatka a nezapojovat 3,5 jack :(

Diky chlapy ! 8-)

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”