Po novém CFW mi přestala fungovat WIFI

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
venomcz
Člen fóra
Přístroj: Nokia N97
Kontaktovat uživatele:

Po novém CFW mi přestala fungovat WIFI

Příspěvekod venomcz » 15 lis 2010, 18:43

Zdravím .Mám velký problém . Hodil jsem si do mobilu 7.0F-5.0F Cz předvánoční verzi a od té doby mi nejde WIFI . Zkoušel jsem jich už několik a všude stejný problém . Normálně si připojím ( hlásí připojeno ),ale jakmile otevřu prohlížeč a zadám adresu tak se prohlížeč sám zavře . To platí i u skypu co mám v mobilu , icq , opeře apod . Vše fungovalo jak hodinky , ale říkám , od té doby co mám ten nový soft , to nejde .

Byl to první flash na tomto telefonu. Byl nový , musel jsem změnit PC kód a hned na to jsem mobil flashnul . Vše proběhlo v pořádku , tak nevím co mám dělat . Zkusit znovu flash ? Nebo trojhmat ?
foxcop
Člen fóra
Přístroj: Nokia N97 White
Kontaktovat uživatele:

Re: Po novém CFW mi přestala fungovat WIFI

Příspěvekod foxcop » 15 lis 2010, 18:48

Zkus trojhmat nebo *#7370# a když to nepomůže, tak znovu flash.
N97 White cfw 22.0.110 v. VIP 7.5F CZ
prusatko
Pravidelný člen
Přístroj: N97 W Hegazy FinUlt7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prusatko » 15 lis 2010, 23:40

jestli jsi postupoval přesně návodu od Fereta - včetně neonovení zálohy nastavení a souborů, smazání kapacitky (vybrané složky) a formátu telefonu po flashi, tak to může dělat nějaká app třeba... Používám CFW od Fereta od první verze a s tímto jsem se nesetkal, když to nevyřešíš, zkus kontaktovat přímo autora ;-)
venomcz
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod venomcz » 16 lis 2010, 07:39

jasné jasné . Zkusil jsem trojhmat , dnes příjdu do styku s wifi tak to zkusím a napíšu . Jediné co jsem udělal tak je to že jsem změnil PC kód a flashnul to . Žádnou zálohu jsem nedělal ani neobnovoval . Uvidíme :)
venomcz
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod venomcz » 16 lis 2010, 14:55

prusatko píše:jestli jsi postupoval přesně návodu od Fereta - včetně neonovení zálohy nastavení a souborů, smazání kapacitky (vybrané složky) a formátu telefonu po flashi, tak to může dělat nějaká app třeba... Používám CFW od Fereta od první verze a s tímto jsem se nesetkal, když to nevyřešíš, zkus kontaktovat přímo autora ;-)

tak jsem to znovu zkusil a nic . Co mám dělat , když ani trojhmat nefunguje ? Nemůžu se prostě nadále připojit . Aktualizace i hry se přes net přihlásí ale né skype a nejde prohlížeč . WIFI připojeno ale prohlížeč se zavře a skype ani nenačte. Opera to samé . nenačte
sidil
Stříbrný člen
Přístroj: lumia 1520
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sidil » 16 lis 2010, 15:52

udelej znovu flash
lumia 1320,1520
prusatko
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prusatko » 16 lis 2010, 18:17

jak píše výše sidil, udělej znovu flash podle postupu
FeReT
Moderátor
Přístroj: N8 -CFW leaked-904
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod FeReT » 17 lis 2010, 16:25

nechápu proč jsi měníl product code, zkus nejprve flashnout originální FW bez úprav a zkus zda to dělá dít, apk zkus flash cfw.
Každopádně zkus nejprve připojit telefon jako velkokapacitní zařízení a z kapacitky smaž složky data, sys, system, private a resource. Pokud máš i kartu tak to samé udělej i tam, pak udělej trojhmat a dej vědět
Chcete-li projevit podporu, můžete tak učinit na ČÚ: 670100-2204346934/6210
venomcz
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod venomcz » 17 lis 2010, 23:24

PC kód jsem měnil proto , protože mobil nebyl vyrobený pro český trh. Tudíž bych tam neměl ani češtinu kdybych ho flashnul . To už se mi u pár nokii dříve stalo. Vymazal jsem ty složky , nahrál jsem ten CFW a pořád stejný problém .

Napadlo mě , jestli problém není způsobený chybou v Jafu jelikož mi při otvírání vyhodí chybu s USB Boxem že není nainstalován ale vůbec nevím co to je.
prusatko
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prusatko » 18 lis 2010, 12:07

Tu hlášku s "boxem" můžeš v klidu přeskočit, to se mi děje také ;-) Jinak co se týče toho PC, tak i když není určený pro čr, tak když si stáhneš český FW přes navifirm, PC měnit nemusíš snad? Já mám šedivku a nikdy jsem si PC měnit nepotřeboval, i když je možné, že mi ho změnil prodejce :-D

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”