Blbnutie telefonu

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
Puniak
Návštěvník
Přístroj: N97
Kontaktovat uživatele:

Blbnutie telefonu

Příspěvekod Puniak » 02 kvě 2011, 16:25

Zdravim ,
mam taky problem telefon sa chova ako keby bola stale otvorena klavesnica proste displej je otoceny a mozem ho otacat ako kolvek nereaguje, ked prijimam hovor hned mi to da na reproduktor ....dnes mi prisiel z reklamacky uz piaty krat a tri krat mi napisali ze je v poriadku predtym mi este aj blbol na dotyk proste ako keby sa sam stlacal alebo niekedy dokonca nesiel vobec mal som problemy dostat sa do menu ..viete mi niekto poradit co s tym ?
QlimaxXx
Člen fóra
Přístroj: N8,C5,3310
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbnutie telefonu

Příspěvekod QlimaxXx » 04 kvě 2011, 22:28

vyskusaj trojhmat alebo flash nejakeho ineho SW pokial nepomoze jedine servis
Puniak
Návštěvník
Přístroj: N97
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Puniak » 06 kvě 2011, 19:42

ten telefon mi vratili uplne sformatovany dal som tam hack a nic nepomaha ...sak ten telefon je vyse v oprave ako ho mam doma
venomcz
Člen fóra
Přístroj: Nokia N97
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod venomcz » 12 kvě 2011, 17:36

Puniak asi mám stejný problém . Tedy až na tu klávesnici a reprák . Jde o to , že když mobil stojí na jedno místě ( polička ) a odemknu ho tak můžu normálně fungovat ale jak s tím mobilem někde chodím , pohybuju se , do školy apod a vytáhnu ho z kapsy a odemknu , trvá asi 20 sekund než začne reagovat a stejně někdy reaguje špatně , jako by se sám uprostřed displeje klikal , scroll v menu blbne , nemůžu zaměřit na ikonu . No prostě hrůza. Vyzkoušel jsem kde jaký CFW / FW , od čísnkých CFW až po Feretův a normální origo FW. Trojhmaty , formáty všechno . Prostě nic . Chyba je někde v HW . Jenže se bojím to někam poslat , s tím že mě pošlou do prdele . Nejlepší by jim to bylo tak ukázat jenže oni mi přeinstalují FW a asi dva dny to chodí dobře a pak to zas blbne . Nevím co mám dělat . Jedině asi prodat tu mrchu a koupit si něco jiného .Asi špatný kus
prusatko
Pravidelný člen
Přístroj: N97 W Hegazy FinUlt7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prusatko » 12 kvě 2011, 23:27

s tím pohybem bych to viděl na senzor pohybu, asi bude chyba v něm! čili Tě servis nemine
Wlada
Člen fóra
Přístroj: Nokia N97 Black
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wlada » 17 kvě 2011, 13:06

Měl jsem přesně ty problémy jak rozepisuje venomcz.. Dal jsem tel na reklamaci, vyměnili mi display (komplet celou tu přední část) a je po problémech =)
Učit se, učit se, učit se :)
venomcz
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod venomcz » 18 kvě 2011, 11:50

Wlada fakt ? Tak to mě těší , jdu do toho :)) snad mi reklamaci uznají v pohodě . Pěkně jim to tam rozepíše . A měnil si FW ? já tam mám totiž CFW od Fereta . Tak jestli nebudou s prominutím pi*ovat .
Wlada
Člen fóra
Přístroj: Nokia N97 Black
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wlada » 18 kvě 2011, 13:51

jj fakt, uplně přesně jak to píšeš... Telefon nereagoval na dotyk, když reagoval, tak tam byly velký nepřesnosti. Formát pomohl tak na den max. Tak šel do servisu =)
V tu chvíli jsem tam měl origo FW, ale jestli je to normální origo Nokia servis, a nejsou tam uplný blbci, tak jim to snad vadit nebude ;)
Učit se, učit se, učit se :)
venomcz
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod venomcz » 24 kvě 2011, 16:12

Jasnééé :) Já ten foun kupoval přes jeden internetový obchod .. Mám to reklamovat přes ně nebo s tím skočit do nokia servisu ?
Malencontre

Příspěvekod Malencontre » 25 kvě 2011, 18:21

Oni by to stejně do nokia servisu poslali :) Takže běž rovnou tam :D

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”