Nechce najet - N97 mini

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
Mrs_Salvatore
Návštěvník
Přístroj: N97 mini
Kontaktovat uživatele:

Nechce najet - N97 mini

Příspěvekod Mrs_Salvatore » 24 říj 2011, 15:41

Dobrý den, mám problém se svou asi tři měsíce starou nokií N97 mini. Ve škole jsem poslouchala písničky, najednou bylo ticho, a když jsem se na mobil podívala, byl vypnutý a zapnout už nešel. První, co mě napadlo, byla vybitá baterie, ale následně mi došlo, že jsem mobil měla celou noc na nabíječce, takže v tom nejspíš problém nebude. Doma jsem ho stejně na nabíječku dala a kontrolka, která mi hlásí, že se telefon nabíjí, jen blikla a zase zhasla. Mobil mi stále zapnout nejde, neukáže se ani bílá obrazovka s logem. Baterku jsem vytahovala a dávala zpět několikrát. Nechala jsem jí venku i kolem 30 minut a nic. Četla jsem, že je dobré vyndat paměťovku a mobil zapnout, ale paměťovku nemám. Taky jsem četla něco o trojhmatu a to zase vůbec netuším, co je. Mohl byste mi, prosím, někdo pomoc? Bez mobilu brzo umřu a nechce se mi ho dávat reklamovat, aby mi ho vzali na měsíc :(
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Nechce najet - N97 mini

Příspěvekod šulda » 24 říj 2011, 17:17

Mrs_Salvatore píše:Bez mobilu brzo umřu

Nerozumím :roll: Umřít se dá bez vody, jídla či kyslíku :mrgreen:
Mrs_Salvatore píše:nechce se mi ho dávat reklamovat, aby mi ho vzali na měsíc :(

Tedy pokud to bude závada kterou vyřeší jedině servis tak už jsi vlastně mrtvá Obrázek
Mrs_Salvatore píše:Taky jsem četla něco o trojhmatu a to zase vůbec netuším, co je.

Taky nerozumím, píšeš že umíš číst tak předpokládám že i psát Obrázek Zřejmě to tedy bude o hlavě :mrgreen:

Kód: Vybrat vše

http://lmgtfy.com/?q=N97+mini+trojhmat

search.php
Musí se jen umřít.
Druss81
Bronzový člen
Přístroj: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Druss81 » 24 říj 2011, 19:42

Nádhera, táto odpoveď ma úplne dostala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

použi strýčka googla, zadaj trojhmat N97 mini a keď nepomôže, pošli a ja Ti ho flashnem, alebo si flashni sama, na fóre máš toho popísané veľa o tom, to je posledná možnosť, inak už iba servis... Záleží od Teba, ja za to nexcem nič, akurát si zaplatíš poštovné hore dole...
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 24 říj 2011, 20:16

Devil1995 píše:poštovné hore dole...

Dovolím si zatlumočit: poštovné tam a zpět, tam = bydliště Devil1995 a zpět = bydliště Mrs_Salvatore, opravdu se nejedná o výtah :mrgreen:
Musí se jen umřít.
Druss81
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Druss81 » 24 říj 2011, 20:19

Si rob prdel:):):) Len z čiech na SK je to drahšie ako CZ to CZ:) Tak bacha na to:)
MARUNIC
Člen fóra
Přístroj: Nokia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod MARUNIC » 26 říj 2011, 22:20

šulda,S tou odpovědí jsi to asi Ji která tomu opravdu moc asi nerozumí trochu přehnal a ne jen zde.No nic,nejsem si jist že v tomto případě pomuže nějakej trohmat.A spíš asi servis,ale zda se to vubec oplatí v dnešní době pokud není tel. v záruce těžko říct nakonec sám víš že ne.
Devil1995 Určitě tá tvá barva o něčem světčí. Víš jistě co jsi napsal?A to je správně?drahšie ako CZ to CZ?A to si prdel nerobím.Tak proč jsi Ji neporadil.
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 26 říj 2011, 23:45

Pokud sis všiml tak sem si, jako i jindy, dělal zadnici z umírání kvůli telefonu protože to je pro mě, jak to napsat slušně, hovadina takhle viset na telefonu, život by měl mít jiné hodnoty :idea: nemyslíš? Radit nebylo téměř co protože dotyčná popsala co si přečetla a jednu radu jsem dal a to jak je lehké během několika vteřin zjistit co je a jak se dělá trojhmat. Pokud odnese telefon do servisu tak by mě zajímalo co tam jako první zkusí?
Musí se jen umřít.
Druss81
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Druss81 » 27 říj 2011, 04:57

MARUNIC píše:šulda,S tou odpovědí jsi to asi Ji která tomu opravdu moc asi nerozumí trochu přehnal a ne jen zde.No nic,nejsem si jist že v tomto případě pomuže nějakej trohmat.A spíš asi servis,ale zda se to vubec oplatí v dnešní době pokud není tel. v záruce těžko říct nakonec sám víš že ne.
Devil1995 Určitě tá tvá barva o něčem světčí. Víš jistě co jsi napsal?A to je správně?drahšie ako CZ to CZ?A to si prdel nerobím.Tak proč jsi Ji neporadil.

Ceny poštovného v CZ nepoznám, ale viem že keď sa niečo posiela na SK tak cez 200 CZK to je určite. Poradil, trojhmat, flash, servis, postup akým by som postupoval ja. Pokiaľ by toto nepomohlo, tak odišlo niečo hardwérové a pokiaľ nevieš čo, tak to doma na kolene nezistíš...

A Šuldova odpoveď ma pobavila, nemôžeme byť iba konzervatívci všetci a nezasmiať sa :D
Nerozumím :roll: Umřít se dá bez vody, jídla či kyslíku :mrgreen:
...

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”