Stránka 1 z 1

flash videa? - Nokia n97 mini

Napsal: 19 srp 2012, 17:18
od didx
Ahoj, chci se zeptat jestli nějak jdou spustit flash videa na n97 mini.. nemyslím youtube (to jde) ,ale např. něco z http://www.serialycz.cz nebo něco podobného.
Nějaký prográmek co to dovede? díky

Re: flash videa? - Nokia n97 mini

Napsal: 19 srp 2012, 18:40
od šulda
didx píše:Nějaký prográmek co to dovede? díky

HLEDÁM APLIKACI aneb Žádosti o aplikace sem a nikam jinam
Nejde, ale vyšla nová verze Adobe Flash Lite 4.0.1. tak to zkus, úspěch nezaručuji! Vyzkoušej a dej vědět jak funguje, modi pak mohou přesunout do aplikací ;)
http://www.ulozto.cz/xystw3f/adobe-flash-lite-zip

Re: flash videa? - Nokia n97 mini

Napsal: 19 srp 2012, 18:44
od Adalbert72
Bohužel, tohle je záležitost vestavěného flashe, který tohle prostě neumí :roll: Na přehrání takového obsahu bys potřeboval mobilní v. Adobe flash 10™, která existuje např. na Androidích telefonech (všechny jej ale automaticky nepodporují). Pro Symbian je k dispozici Flash lite 4.0™, která ovšem nepřehraje veškerý flashový obsah. Je pravděpodobné, že s touto v. pracuje i Tvůj tel.
Btw., svého času existoval skvělý webový browser “Skyfire“, který ten plnohodnotný flash uměl. Před delším časem ale vývojáři ukončili podporu, a hlavně dostupnost v řadě zemí, včetně ČR.
Obecně se ale dá říct, že je s tím mobilním flashem problém - v Adobe byl jeho vývoj i pro Android ukončen, z důvodů nemožnosti jej optimalizovat pro naprosto bezproblémový chod. Takže je otázka, co bude dál...

Re: flash videa? - Nokia n97 mini

Napsal: 19 srp 2012, 19:24
od didx
Tak jsem skusil ten flash a při instalaci to vyhodilo chybu,že je integrovaný v systému :( ,tak bohužel