Nelze odstranit aplikaci (není v seznamu instalovaných apps)

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
Bartex
Návštěvník
Přístroj: N97 mini
Kontaktovat uživatele:

Nelze odstranit aplikaci (není v seznamu instalovaných apps)

Příspěvekod Bartex » 26 zář 2012, 17:45

Zdravím,
nahrál jsem jsi do své N97mini ctw od William.Netbox (tu nejaktuálnější verzi) a pak jsem si tam chtěl dát pár her a aplikací (jednou z nich byla hra Frontline Defence - zkoušel jsem dokonce dvě z různých zdrojů). Tato hra jednak má malé rozlišení (i když u jedné instalačky vyloženě psali rozdílné), ale také se nedá odinstalovat. Dokonce mi v telefonu teď straší dvě hry, které se tváří stejně. V seznamu "Nainstalovaných aplikací" se vůbec nevyskytují. Přes jBak Taskman v instalovaných vidím obě, ale když dám možnost odinstalovat, tak se nic nestane. Zkusil jsem ze zoufalosti i program Batch Uninstall, ale ten je taky "nevidí". Zkusil jsem i přes jBak Taskmana odintslovat Batch Uninstall a ihned se tak stalo. Nějaké nápady? V nejhorším případě bych se spokojil i s odstraněním dvou totožných ikonek v aplikacích/hrách ... to místo oželím. Obě instalačky na požádání nahraju :-D
Díky za tipy :P
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Nelze odstranit aplikaci (není v seznamu instalovaných a

Příspěvekod šulda » 26 zář 2012, 18:20

Rozbal si tu instalačku v SIS Contents a uvidíš kam si co nainstalila a podle toho si to smaž třeba v X-plore. Nebo je sem nahraj a zkusím ti je rozbalit v telefonu, k PC se dostanu někdy příště :mrgreen:
Musí se jen umřít.
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Příspěvekod libca » 26 zář 2012, 20:28

Zkus nainstalovat znovu, přepsat je a pak znovu zkusit odinstalovat :)
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
Bartex
Návštěvník
Přístroj: N97 mini
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bartex » 27 zář 2012, 00:13

VYRESENO !

Aplikace se v seznamu jmenovaly jinak nez finalne spoustece a to uplne odlisne...prisel jsem na to uplnou nahodou... Ve slozce aplikace jsem pri organizovani poradi zmackl hardwarove delete a vypsalo to, ze komponenta XY (uplne odlisny nazev) bude odstranena... Pak jsem ten nazev objevil v seznamu instalovanych apps... Takze dekuji za ochotu a tipy :)
Bartex

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”