n 97 mini

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
Lukyno5915
Návštěvník
Přístroj: N97 mini
Kontaktovat uživatele:

n 97 mini

Příspěvekod Lukyno5915 » 17 led 2013, 22:11

zdravim.som tu novy.tak prepacte za zalozenie novej temy.ale kupil som n97mini a nejdu mi vytiahnut kontakty zo sim.dam aj volbu pamete a nic.a este mi nechce ani vytiahnut videa a fotky z pamatovky.a este jedna otazka.navigacia je zadarmo??lebo ked ju skusim tak mi pise hladam v offline a nic nenajde iba aktualnu polohu.tak dakujem za rady
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: n 97 mini

Příspěvekod Adalbert72 » 18 led 2013, 00:54

Nepíšeš důležité a podstatné informace, které vedou k volbě vhodné pomoci (a nápravě potíží). Tj., jaká je v tel. verze mapové aplikace, jaký je v tel. FW, máš zapnuté (A)GPS?
Obecné rady:
1. Updatuj FW přístroje na aktuální (použij Nokia Suite).
2. Paměťovou kartu vlož do čtečky (tiskárny), namountuje se jako externí disk, a dotčené soubory vykopíruj do compu. Pak bych kartu zformátoval v telefonu, a soubory vrátil. Pozor na bezpečné odebrání takto namountované karty ze systému (v compu zvol vysunout) :!:
3. Telefon je bez problémů schopen SIM kontakty překopírovat do paměti přístroje. Máš jistotu, že na SIM opravdu jsou? Jinou zálohu Kontaktů nemáš?
4. Po Update FW na nejnovější verzi by měla být verze Mapové aplikace pravděpodobně 3.06. Ta již umí stahovat mapové podklady přímo v telefonu pomocí Wi-Fi. Btw., jsou v přístroji vůbec nějaké mapy? Stáhni na zkoušku mapy CZ/SK, ověř zapnuté GPS, a na volném prostranství vyzkoušej. První připojení trvá déle (klidně 10-15 min.) :geek:
:arrow: Nokia mapy (tedy aplikace) navigují v offline režimu zcela zdarma, od verze 3.03/3.04 ;)
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Lukyno5915
Návštěvník
Přístroj: N97 mini
Kontaktovat uživatele:

Re: n 97 mini

Příspěvekod Lukyno5915 » 18 led 2013, 19:50

no kontakty vyriesene.neboli na sim :oops: a stiahol som nokia suise a neviem co tam mam s neho dat do mobilu.a ako naformatovat tu PK v tomto mobile.a kde najdem tu sk/cz aktuakizaciu??a tu navigaciu mi aktualizovalo ovi mapy bezplatne 3.6

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”