Konvertování videí

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
Rederix
Nováček
Přístroj: N97
Kontaktovat uživatele:

Konvertování videí

Příspěvekod Rederix » 25 led 2013, 16:29

Dobrý den lidi,
kdysi za Pc Suite jsem vložil video do programu a nádherně se mi do N97 zkonvertoval do jeho formátu a krásně jsem si to video pustil. Teď v PC suite nemůžu vložit video a ani se mi nezkonvertuje a veškerý programy který to podporujou jsou k zakoupení a opravdu 3 minuty kvůli tomu, že je to demoverze licence se mi nechce. Jako nevím., proč to Noika udělala a nepodporujou opět konverty mezi PC a Mobilem. Nějaký nápad prosím? Nebo nějaký program na Konvert zdarma? Díky.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Konvertování videí

Příspěvekod Adalbert72 » 25 led 2013, 16:39

No, přes Nokia Suite jsi to zkusil? Ta má na rozdíl od PC Suite pořád nové verze... Jinak já si stejně nejradši videa konvertuji sám, a používám WinXHD Video Converter, zejména kvůli větším možnostem. Pokud se Ti nechce platit za plnou verzi (která umí všechny kodeky), jsou k dispozici Free verze (můžeš používat neomezenou dobu), které ovšem umí jeden konkrétní typ konverze/kodeku. Fungují skvěle, doporučuji. Počítej ale s tím, že si budeš muset pár věcí v konvertoru nastavit podle svých potřeb ;) Pár odkazů, pokud bude potřeba, zbytek si snad vygooglíš sám:
:arrow: WinX Free WMV to MP4 Converter
:arrow: WinX Free WMV to AVI Converter
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”