Pomatené ovládání dotykové plochy

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
baambulkaa
Návštěvník
Přístroj: N97
Kontaktovat uživatele:

Pomatené ovládání dotykové plochy

Příspěvekod baambulkaa » 18 bře 2013, 00:34

Dobrý den,

občas mám nějaké problémy s mojí nokií N97 (mám ji 3.5 roku), vše by se dalo překousnout, ale od pátku mi šíleným způsobem "funguje" dotyková plocha.
Přijde mi jako by některé části plochy ani nereagovaly na dotyk a pokud ano, zmáčkne se tlačítko vedle. Např. když zmáčknu na hlavní obrazovce "volby" automaticky se mi samo od sebe otevře tlačítko číselníku a pokud zase zmáčknu tohle, tak přeskočí samo na kategorii "kontakty", to stejné i v jiných částech, otevírání v menu, v aplikacích.
V podstatě mi teď nejde odeslat ani SMS, ani # 7370 # mi nešlo zapnout, nebýt velké trpělivosti při použití qwerty klávesnice (stejně nepomohlo), která funguje jak má. Bohužel ta se nedá použít všude.
V pátek jsem si také po 2 letech odlepila z dotykové plochy fólii, zdá se mi to jako hloupost, že by problém byl způsobený tímto, ale do té doby tyto problémy nikdy nenastaly.

Budu moc ráda za Vaše rady, běžně bych dala telefon již do servisu, ale není už v záruce tak se snažím najít i jinou cestu a "trojhmat" se mi hned nechce dělat kvůli záloze, ale nakonec mi asi nic jiného nezbyde, na zkoušku.

Předem děkuji moc, A.J.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomatené ovládání dotykové plochy

Příspěvekod Adalbert72 » 18 bře 2013, 13:43

Tohle se bohužel bez návštěvy servisu neobejde. Buď je v dotykovém senzoru vlhkost, nebo je dotyková vrstva nějak poškozená. To halt chce diagnostiku v servisu...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”