Nokia N97 zamrzává a hlásí vybití při volání

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
Divian
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Nokia N97 zamrzává a hlásí vybití při volání

Příspěvekod Divian » 18 kvě 2013, 18:38

Ahoj, zajímalo by mě, jestli má někdo stejný problém. Někdy se mi stane, že po odeslání sms a zprávě, že byla úspěšně doručena, telefon zamrzne a musím vyndat baterii. Dalším problémem je vypínání dostatečně nabitého telefonu při volání. Máte někdo podobnou zkušenost a myslíte, že by tento problém vyřešila koupě nové baterie a přeinstalování softwaru?
Díky za odpovědi
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia N97 zamrzává a hlásí vybití při volání

Příspěvekod Adalbert72 » 18 kvě 2013, 20:00

:arrow: Zamrzání telefonu při posílání SMS může být např. z důvodů systémové chyby, příliš velkého počtu SMS/E-Mailů atd. Nejprve vyčisti disk C:\, tedy smaž nepotřebné SMS a E-Maily, a také cache Webového browseru (Web/Volby/Nastavení/Soukromí/Vymazat privátní data/Všechna). Pokud to nepomůže, pak je třeba přeinstalovat FW.
:arrow: Vypínání tel.při hovoru/hlášení o vybití baterie je pak typickým příznakem slábnoucí baterie. Životnost se sice může dost lišit, ale pokud je baterie starší než dva roky, bude to nejspíš příčina...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Divian
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Divian » 18 kvě 2013, 21:53

Díky za rady. Uvažuji o koupi nového telefonu, ale tento bych si chtěl nechat jako pracovní nebo záložní. Aktualizoval jsem SW a problém se zamrzáním budu monitorovat. Baterii zakoupím novou a uvidím. Tato je více, než dva roky stará.
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 19 kvě 2013, 17:01

kupovat novou baterii pro případ záložního telefonu je neekonomické, baterie stárne i když se nepoužívá, nabít potom telefon třeba po roce bude problém. Doporučuji zakoupit baterii až bude potřeba nebo ji rozhodně jednou za tři měsíce nabít
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”