Stránka 1 z 1

N97 Gmail + App problém

Napsal: 18 srp 2014, 18:54
od l33t.4rt
Dobrý deň. Mám N97 a mám problém že keď som si chcel nakonfigurovať gmail cez vstavanú app tak mi pri otvorení schránky vypísalo "Prihlásenie zlyhalo, skúste znovu". Schránka bola nastavovaná podľa

Kód: Vybrat vše

http://kryl.info/clanek/182-pop3-pristup-do-gmailu

avšak skúšal som to aj cez IMAP ale ani tak nešlo ... N97 je flashnutá a to týmto CFW

Kód: Vybrat vše

http://forum.mynokia.cz/viewtopic.php?f=120&t=16774

Ďalej mi nejakou náhodou nejdú inštalovať aplikácie. Pri inštalácií Facebook-u mi vypísalo "Odpojené". Na Ovi store sa mi nedá ani len prihlásiť "Pripojenie zlyhalo" takže z tadiaľ to nepripadá do úvahy :( Ďalší taký problém že keď som si v opere zadal facebook.com taký mi vyhodilo okno že stranka poslala nedoveryhodný certifikát a bla bla bla ... potvrdím prijatie certifikátu avšak opera my výpíše že načítanie stránky zlyhalo.... Vďaka za pomoc vopred :)

Re: N97 Gmail + App problém

Napsal: 26 srp 2014, 21:07
od Adalbert72
Gmail funguje již delší dobu přes IMAP, nepamatuji se, že bych jej kdy nastavoval jako POP3. Pokud nepomáhá přednastavený Gmail profil, pokus se schránku nastavit zadáním parametrů ručně (Profil schránky zvol “Jiný“). Postup je “ZDE“ :)

Jiná možnost neexistuje, pokud nepůjde nastavit schránku ani ručně, zbývá Trojhmat, a reinstalace FW. Ověř rovněž, zda jsi korektně připojen pomocí konkrétního Přístupového bodu, WLAN, či Mobilních dat.

CFW až na výjimky neholduji, bývají v něm někdy chyby, které se můžou projevovat i např. způsobem, který jsi popsal.

Pokud nelze instalovat appky, bude pravděpodobně na vině nesprávný Installserver. To však vyžaduje mnohem více informací - je tel. hacklý, je v něm aplikace Rompatcher+, lze appky bez potíží také odinstalovat? Velmi důležitá jsou chybová hlášení v takových případech, napiš je celá :!:

Re: N97 Gmail + App problém

Napsal: 08 zář 2014, 07:49
od l33t.4rt
Okej takže aplikácie aj gmail ide bez rpoblémov :) Avšak youtube mi vobec nechce načítať :( nejde ani cez operu ani cet nokia browser :( stále píše len že načíta a nič :(

Re: N97 Gmail + App problém

Napsal: 09 zář 2014, 13:53
od Adalbert72
YouTube je přímo závislá na povoleném JavaScriptu, ověř tedy, zda je ve Web Browseru Script povolen. Ještě může být na vině Přístupový bod, neboli Cíl, YT přenáší poměrně velké množství dat. Povol v routeru dočasně Demilitarizovanou zónu, a vyzkoušej zda se situace nezlepšila. Pokud ano, využij v routeru nějaký přednastavený profil, který datový tok zvládne.