Problémy po trojhmatu

O dotykových telefonech Nokia N97 a N97 mini
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Problémy po trojhmatu

Příspěvekod šulda » 26 zář 2009, 21:55

No a v čem je problém, mám ji vypnutou a je klid. Teda tu Operu 5 :lol: špatně se mi s ní pracuje. Když tu klávesnici vypneš a píšeš v tom texťáku (jak tomu říkáš) tak v čem je problém :?
Musí se jen umřít.
WolfrineCZE
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia N97 ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod WolfrineCZE » 26 zář 2009, 22:06

Když mám klávesnici, tak tam virtuální klávesnici mít nepotřebuju ;) Tak proč nevidět celou stránku a psát to rovnou do ní.
S tou Operou se mi taky nepracuje nejlépe :( mám radši ten Nokiácký prohlížeč, ale má jednu docela velkou vadu. Když prohlížím stránky v klasickém režimu (a ne zobrazení pro mobil) tak když je stránka větší než 1MB (třeba díky všem těm reklamám, obrázkům a photoshopu :) ) tak se mi prohlížeč složí :evil:
U Opery se my to zatím nestalo... ale nějakým způsobem mi vadí... nemám jí moc rád

Jo ještě jeden postřeh. Když mám zaplý Nimbuzz a Operu (tu novou :) ), tak už si neprohlídnu fotky aniž by se mi jedna z těhle dvou věcí nezavřela - nedostatek paměti (a to je foun čerstvý po restartu)
WolfrineCZE
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia N97 ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod WolfrineCZE » 15 říj 2009, 17:52

bagry1: Díky za radu, super už to nepadá ;) Ale s tím omezeným datovým nárokem, tak to nevim... pořád má ta stránka cca 1.3MB. Ale hlavní je že už to nepadá. Díky za tip :idea:

Zpět na “Nokia N97 & N97 mini”