Tema menu landscape boční lišta

Témata a tapety pro Symbian 5th s rozlišením 640x360pix, X6, N97, 5800, 5530, 5230 a další
Brenus
Návštěvník
Přístroj: N97
Kontaktovat uživatele:

Tema menu landscape boční lišta

Příspěvekod Brenus » 30 led 2011, 12:02

Ahoj chtel bych se zeptat jestli se da v menu v modu landscape nejak vypnout tu bocni listu jak je nahore napsano konec a dole volby nebo by jen stacilo zmensit jej treba na polovynu jejich delky u nekterych programu co neumi fulscren to docela hodne vadi.
Evidence
Zlatý člen
Přístroj: iPhone 5S
Kontaktovat uživatele:

Re: Tema menu landscape boční lišta

Příspěvekod Evidence » 30 led 2011, 12:10

Ne nedá, jak bys pak chtěl cokoliv dělat ? :lol:
myNokia.cz - můj svět, moje Nokia
Brenus
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Brenus » 30 led 2011, 12:21

tak vypnout ne ale zmensit by to mohlo jit zabyra to zbytecne velkou plochu temer ctvrtinu obrazovky kdyz je mobyl na vysku tak to menu zabyra jen maly pruzek dole.A neni pravda ze by se pak nadalo s mobylem pracovat konec funguje i u cerveneho tlacitka a volby by mohly byt treba v pravo nahorni casti obrazovky jak je tam napsano menu stejnak ta oblast u nekterych programu tak funguje jako left soft key.
Naposledy upravil(a) Brenus dne 30 led 2011, 12:33, celkem upraveno 1 x.
Evidence
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Evidence » 30 led 2011, 12:27

Nejde, je to součást systému kterou můžou změnit jen programátoři Nokie. Pokud ti to tak vadí, kup si telefon s novým Symbianem, který má tu lištu vespod.
Brenus
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Brenus » 30 led 2011, 13:16

Tak abych se nehonil zavetrnimy mlynama opravdu neexistuje zadny jednoduchy zpusob treba nejakyma tematama ci nahradit menu ( dival jsem se ze to menu je v podstate v pameti jako aktivni aplikace ) nejakou alternativou jdeme mne hlavne o to aby upustenich aplikacych treba qreader ci quikofice nezabyralo pul obrazofky vym da seto resit nalezenim alternativ s fulscren zobrazovani ale tohle by bylo jednoduche globalni reseni pro vsechny programy i do budoucnosti. stejnak nechapu na co je tam zobrazeno pet klaves kdyz stejnak je aktivni jen ta nahore a ta dole to opravdu nikomu takove plytvanim prostorem nevadi?
M_arty
Člen fóra
Přístroj: 5800-photon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod M_arty » 30 led 2011, 13:23

Prostě to nejde. A o port vzhledu menu z S^3 se pokoušelo pár lidí na DM fóru, ale projekt krachnul. Takže máme (zatím) smůlu .)
"EVERYBODY LOOKS LIKE ANTS!
Evidence
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Evidence » 30 led 2011, 13:43

Když si myslí že je to tak jednoduché tak si to udělej a přepracuj celou strukturu postavení. :roll:
Brenus
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Brenus » 30 led 2011, 14:34

Me napadlo ze to asi muze byt tezsi nez to vypada uz chvyli na to tema hledam na internetu a znervoznovalo mne ze nic nenachazym pokud to tam na tvrdo daly do systemu tak hold smula promynte za zbytecne tema. Jen okrajove da se nastavyt aby se povyjeti klavesnice nezapl landscape mod nebo jestli existuje virtualni klavesnice kterera umi namapovat klavesy na urcitou cast plochy aniz by se klavesnice zobrazovala treba levy roch left softcey a pravy roch right softcey?Jinak na revanch muzu nabydnout jen jak jsem qreder v landscape rozjel na celou obrazovku: Vypnout automatycke otoceni obrazovky menu qreader settings pak vybrat layout orientation landscape righ ci landscape left a je to fulscren bouzel ted nefunguje ovladani dotykovou plochou to resim pres virtualni klavesnice. mozna je to passe Ale mobyl mam jen chvyli a nanic jinyho jsem sam neprise,snad to nekomu prijde vhod. Diki za cas.
M_arty
Člen fóra
Přístroj: 5800-photon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod M_arty » 30 led 2011, 18:37

Já nechcu nějak šťourat... ale z toho pravopisu bolí oči
"EVERYBODY LOOKS LIKE ANTS!
buglezz
Člen fóra
Přístroj: Nokia 5230
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod buglezz » 13 bře 2011, 13:33

V tomhle souhlasím s Brenem, landscape mód je u s60v5 vyloženě plýtvání místem... Škoda, že s tím fakt nejde nic udělat... Někdy mi připadá, jako by si podobné "nedodělky" nechávala Nokia pro další upgrade jako odkaz na "neustálé vylepšování platformy"... Sám mám sice jen 5230, ale už vím, že příště to Symbian nebude. Škoda...

Zpět na “Grafika pro Symbian 5th”