Farm Frenzy 2 (ENG) J2ME

Hry pro dotykový displej s rozlišením 640x360pix, Nokia N8, C6, E7, X6, N97, 5800, 5530, 5230 a další
Pravidla fóra
Rozlišujte Symbian a Java v názvu: Název hry - java/symbian
freezer
Stříbrný člen
Přístroj: Nokia E52
Kontaktovat uživatele:

Farm Frenzy 2 (ENG) J2ME

Příspěvekod freezer » 04 lis 2010, 10:58

A je to tady... FARM FRENZY 2!!!

Info:
Vyzkoušeno na: Nokia N97 mini
Ochrana: Není
Rozlišení: 640 x 360
Jazyk: Anglicky

O co jde?:
Už je tomu nějaký pátek, co nám studio Alawar představilo svou vypiplanou hru s názvem Farm Frenzy. Tehdy dal hře Libor Novotný velmi pěkné hodnocení, a i proto jsme byli zvědavi na druhý díl série.

Takže co je na první pohled jiné? Prostředí, respektive jeho vzhled. Celá farma je nyní v jakémsi podivném 3D kabátu, jak ostatně můžete vidět z okolních obrázků. Stejnou proměnou prošla také zvířátka, která už nejsou jen pohybující se fleky na displeji. Ačkoliv se mi původní grafika líbíla a přišla mi svým způsobem roztomilá, změnu v designu vidím jako zlepšení. Herní princip naštěstí zůstal nezměněn, tedy opět se staráte o stádo zvířátek, která vám dávají suroviny a vy je následně zpracujete a prodáte.

Zůstaly nám klasické slepice, co dávají vajíčka. Ty potom pošleme do prvního krámku, kde se zabalí. V druhém se z nich už vytvoří jakási vaječná placka a ve třetím dokončíme mistrovské dílo v podobě koláčku. To ale jen za předpokladu, že jsme si nechali poslat cukr leteckou dopravou. To je také jedna z dalších novinek. Nejenže se totiž staráte o zpracování surovin v zakoupených krámcích, můžete si letadlem nechat shodit ingredience a tím vytvořit další dobrůtky. V kostce řečeno, jedná se o "farmářský koloběh". Zasejete trávu, aby měla zvířatka co jíst, jinde vám dají ingredience, které zpracujete a prodáte. Právě zde ale najdeme první nesrovnalosti. Že slepice dávají vajíčka, to ví každý. Že ale prasata nám dávají maso bez toho, aniž bychom je museli zabít, to je mi novinka! Dále ve hře najdeme krávu, kterou podojíme a nově také pštrosa.

Nechybí ani hlídací pes, jenž zažene zlé medvědy, kteří se chystají na lov. Ach ti medvědi.. Je to občas až komické, jak tupá jsou vaše zvířata, když se řítí vstříc jisté smrti, tedy do chřtánu medvěda, kterého jste nestačili uvěznit do klece. Dejme tomu, že toto byl záměr autorů s cílem hru zobtížnit. Pro každý level se dozvíte úkol pro splnění a také časový limit. Většinou je to například získání pěti koláčků a pěti steakových plátků vepřového masa. Za splnění úkolu budete odměněni hvězdičkami, za které si potom můžete upgradovat obhůdky nebo třeba auto, které vozí zboží na trh. Rozmanitost je tedy opravdu veliká a levelů hodně.

Když bych měl porovnat první a druhý díl, vyjde mi to tak nějak nerozhodně. Hra je sice stále zábavná, místy stejně nesmyslná a má nový grafický kabátek, jenže herní náplň zůstala prakticky totožná. Nelze se tedy divit, že působí spíše jako přídavek k prvnímu dílu, než jako druhé pokračování. I tak si však Farm Frenzy 2 drží vysoký standard a zábavnost neklesá ani v pokročilých levelech. Pokud máte rádi podobný typ her, určitě neváhejte. Farm Frenzy 2 za to stojí.

Screenshot:
Obrázek

Download:

Uloz.to

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/6443328/farm-frenzy-2-640x360-jar

EDisk.cz

http://www.edisk.cz/stahni/46263/Farm_Frenzy_2_-_640x360.jar_6.43MB.html

HellShare.com

http://download.cz.hellshare.com/farm-frenzy-2-640x360.jar/1883555
Naposledy upravil(a) freezer dne 04 lis 2010, 11:09, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
w.i.n.k.iCZECH
Bronzový člen
Přístroj: 5800 (C6)
Kontaktovat uživatele:

Re: Farm Frenzy 2 (ENG) J2ME

Příspěvekod w.i.n.k.iCZECH » 04 lis 2010, 15:08

tvl dvojka :D tedka mám rozehranou znovu jedničku :D

O co jde? ... no teďka jsem to chtěl napsat, ale nahoře je to lepší :D
holi-cz
Zlatý člen
Přístroj: C6-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod holi-cz » 04 lis 2010, 18:21

Hm .. jedničku jsem dohrál .. vždy jsem to miloval jako onlinovku .. samozřejmě že se do dvojky hned pustím :)
* tedy až dohraju gangstar 3 :D
prikryloso
Člen fóra
Přístroj: N97 mini
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prikryloso » 05 lis 2010, 11:43

Tahle hra je bomba, chytla mě už jednička, je to sice hodně podobné, ale aspoň nějaký krok dopředu tam je.

Takže velké díky!!!

EDIT: Hra je poměrně svižnější než byla jednička, taky se lépe ovládá a ovládání je přesnější.
Nevím jak ostatní, ale já když jsem chtěl prodat ze skladu pouze část výrobků, tak jsem se u toho málem vzteknul, teď jsou tlačítka větší a reagují lépe.
N97 mini, CFW 5.5 by FeReT VIP ;-)
HĘŁŁĘR
Zlatý člen
Přístroj: SGS2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod HĘŁŁĘR » 05 lis 2010, 12:00

Doufám, že herní doba bude minimálně tak dlouhá, jako u 1 :)
### Vypnutí virtuální klávesnice u java her, návod ZDE ###
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 05 lis 2010, 13:41

Miluju to!
Musím ale říct, že na N8 je to stejné peklo jako na X6, kde jsem odehrál první díl. Na kapacitním displeji si člověk ničím jiným než prstem nepomůže a protože mám prsty jak pohrabáče, tak je to o nervy.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
dave20
Nováček
Přístroj: 5530 XM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dave20 » 07 lis 2010, 14:40

Je to super hra, ale mel bych dotaz na hrace s vetsi zkusenosti, pozdeji se dostanu do levelu kdy mam mit 1 prase, nebo do jineho kdy mam mit 10 kotlet. Jenze nevim jak to stihnout jelikoz prijdu o vodu drive nez slepice snesou vejce nebo prase maso. Auto se tedy nestihne vratit z obchodu a ja musim zacinat bez zvirat, ma nekdo radu jak to udelat abych o zvirata neprisel. napriklad jak davkovat tu travu:)
dekuju
DayDreamer
Návštěvník
Přístroj: 5530XM Blue
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod DayDreamer » 07 lis 2010, 23:28

Tak potom me napada jeste jedna vec, prodat treba slepice a nechat si jenom to nejhodnotnejsi zvire .. bude zrat malo a ze slepic ziskas penize.
holi-cz
Zlatý člen
Přístroj: C6-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod holi-cz » 07 lis 2010, 23:31

Takhle jsem to dělal já ... prodal jsem jednu slepici ... ale mne se zatím vždy až na jednou auto stihlo vrátit .. spadl medvěd a já ho hned prodal...
prikryloso
Člen fóra
Přístroj: N97 mini
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prikryloso » 08 lis 2010, 08:50

No já jsem to dělal vždy tak, jak DayDreamer a holi-cz:
Jakmile začne level, tak prodám vše, co nepotřebuji (pokud mám třeba výrobu prášku z vajec, nebo co to je, na 3 vejce, tak nepotřebuji mít 6 slepic...).
Z mojí zkušenosti 5 slepic zvládne přežít se základní dávkou vody do příjezdu auta (to auto ale musí vypadnout okamžitě po startu levelu).

Takže hned prodej co nepotřebuješ, pokud tam máš prase a slepice, tak si nech asi to prase...
N97 mini, CFW 5.5 by FeReT VIP ;-)

Zpět na “Hry pro Symbian 5th a Symbian^3”