Polarbit Iron Sight v1.02 s60 unsigned

Hry pro dotykový displej s rozlišením 640x360pix, Nokia N8, C6, E7, X6, N97, 5800, 5530, 5230 a další
Pravidla fóra
Rozlišujte Symbian a Java v názvu: Název hry - java/symbian
filini28
Zlatý člen
Přístroj: Htc HD2=Masakr !!!
Kontaktovat uživatele:

Polarbit Iron Sight v1.02 s60 unsigned

Příspěvekod filini28 » 28 led 2010, 05:55

:? Se mi nechce prekladat v tuhle hodinu. :cry:
The waning years of the 21st century saw the world plunged into strife and unrest on an unimagined scale. The third global war ravaged cities and buried the earth beneath mounds of rubble and radioactive fallout. As natural resources were depleted and nations thrown into utter destitution, the conflict slowly wound down. When the dust settled it was clear that a new power had emerged victorious. A conglomerate of multinational corporations had acquired colossal wealth and influence by supplying the warring fractions with all manner of weapons and instruments of annihilation.
At first, humankind welcomed the stability ensured by the Corporation. After decades of constant warfare the world screamed for order and safety, which the Corporation was only too willing to supply. Slowly but surely civilization was rebuilt, at the cost of freedom and personal liberty. In the brave, new corporate world, citizens were monitored, scrutinized and controlled from the cradle to the grave. Mind-controlling drugs and a ruthless secret police made every attempt at resistance futile… or so it seemed.

Unbeknownst to the upper echelons of the Corporation, small bands of outlaws and rebels managed to see past their petty squabbles and unite into a efficient guerilla army. It was not long until war had yet again gripped the world; but this time it was a war of revolution, a war for freedom… a war for domination!

Iron Sight offers a unique blend of action, strategy and simulation. The basic premise is deceivingly simple: destroy the enemy before he has a chance to destroy you! Attack with a large and varied range of weapons and power-ups: homing missiles, artillery, satellite support, cluster missiles and much more.

Iron Sight features an advanced AI – enemies respond to the current situation, value possible threats and weather conditions to select the appropriate weapon and utilize available terrain for cover. Beginners need not worry, however, as the game offers suitable difficulty settings for both newbies and battle-hardened veterans.
The campaigns take you through many different environments, from war-torn wastelands and frozen wastes to green grassland, all littered with the remains of a shattered civilization. Two separate single-player campaigns and multiplayer over Internet or hot-seat ensures hour-upon-hour of gameplay

Download:

Kód: Vybrat vše

http://download37.mediafire.com/kyl0oucjekvg/yz5hmgj3mvy/Polarbit+Iron+Sight+v1.02+S60v5.SymbianOS.9.4.Unsigned.Retail-gkataria.zip
Přílohy
Polarbit_Iron_Sight2.png
Polarbit_Iron_Sight2.png (91.05 KiB) Zobrazeno 5697 x
Polarbit_Iron_Sight1.png
Polarbit_Iron_Sight1.png (148.41 KiB) Zobrazeno 5697 x
barbinkaCz
Člen fóra
Přístroj: Nokia 5800
Kontaktovat uživatele:

Re: Polarbit Iron Sight v1.02 s60 unsigned

Příspěvekod barbinkaCz » 28 led 2010, 12:19

Dík:) konečně zase něco od Polar Bitu co se snad neseká:-D
One shot, one kill it´s my skill!! Counter Strike 1.6 skill4ever

Nokia 3310 > Nokia 3330 > Sonny Ericson T630i > Samsung ??? > Nokia ??? > MDA Vario > Nokia 5300 XM > Nokia N70 > Nokia 5800 XM
ajne
Stříbrný člen
Přístroj: Nokia 5800XM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajne » 28 led 2010, 18:13

Zkoušeli jste to? Já i když si to ocertifikuji v SignSIS, tak mi to stále hází chybu certifikátu. S ostatními aplikacemi jsem zatím nikdy problém neměl. Je to můj lokální problém nebo se to děje vícero lidem? Já jestli to mám začít řešit ;)

EDIT:// OPRAVA: mám SISContents
Naposledy upravil(a) ajne dne 28 led 2010, 19:14, celkem upraveno 1 x.
Nokia 5800 XM red + 8GBmSD

Potřebujete radu? Pište SZ!!! :-)
Evidence
Zlatý člen
Přístroj: iPhone 5S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Evidence » 28 led 2010, 18:40

Bez GameAPI mi to taky nešlo, zkus ho nainstalovat, tím by to mělo být.
myNokia.cz - můj svět, moje Nokia
TomtomTeam
Zlatý člen
Přístroj: N70, C6-01, N900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TomtomTeam » 28 led 2010, 18:48

ajne píše:Zkoušeli jste to? Já i když si to ocertifikuji v SignSIS, tak mi to stále hází chybu certifikátu. S ostatními aplikacemi jsem zatím nikdy problém neměl. Je to můj lokální problém nebo se to děje vícero lidem? Já jestli to mám začít řešit ;)

siscontents nic jineho nepouzivej a tenhle problem se ti nikdy nestane
Můžete mi říkat Tome :)
Vytvořte si vlastního Meegona Přímo Tady
filini28
Zlatý člen
Přístroj: Htc HD2=Masakr !!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod filini28 » 28 led 2010, 18:52

Sign sis a jede mi to..
ajne
Stříbrný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajne » 28 led 2010, 18:54

Game API tam dávno mám kvůli jiným hrám od PolarBitu. Já se vůbec nedostal do instalace. Ale díky za odpovědi, jdu se mrknout, proč to nechce jít ;)

Evidence
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Evidence » 28 led 2010, 18:56

To je zvláštní, já právě API neměl, ale hru jsem nainstaloval(promiň, až teď mi došlo že ses nedostal ani k instalaci takže můj post byl zcela zbytečnej :oops: ). Certifikátem to nebude, se SignSIS-GUI nemám sebemenší potíž.
ajne
Stříbrný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajne » 28 led 2010, 19:26

Tak nevím proč, ale nejde mi to. Pokaždé mi to hodí hlášku Chyba certifikátu: kontaktujte dodavatele aplikace. Zkusil jsem aplikaci znova stáhnout, znova ocertifikovat v SISContents, zkusil jsem restartovat telefon a pořád stejně. Zkoušel jsem i další unsigned aplikaci ocertifikovat a ta se v pohodě nainstalovala. Tak už nevím. Ale resetovat to kvůli tomu nebudu :roll: Ale škoda, zahrál bych si to. :evil:

Evidence
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Evidence » 28 led 2010, 19:49

Zase o tolik nepřicházíš, nejvíc na tom vyniká grafika a plynulost hry. Ale hratelnost? Ta mi přijde fakt na hodně nízký úrovni. Celkově "systém střílení" mi přijde dost nevychytaný, zatím jsem se trefil asi 2x přesně :D

Zpět na “Hry pro Symbian 5th a Symbian^3”