Nokia Pure Font

Aplikace pro dotykový displej s rozlišením 640x360pix, Nokia N8, X6, N97, 5800, 5530 další
matestube
Pravidelný člen
Přístroj: Lumča 800 Black
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Pure Font

Příspěvekod matestube » 17 lis 2011, 19:48

díky už je vyřešeno dal jsem na E a je to akorát jsem na instaloval Qt a ten nokia store vypada strasne to pismo mám jeste dotaz dá se dát každý písmo jiný nebo ne mám totiž ten pocit že kazdej ten soubor rídi v telefonu neco jinyho co se tyce pisma nebo nemám pravdu
diacoon
Člen fóra
Přístroj: N8 Dark Grey
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod diacoon » 15 pro 2011, 10:34

Po nahrati fontu a restartu se telefon neuveritelne zpomalil. font jsem zkousel jak na pameti telefonu tak na microsd.
brdic
Člen fóra
Přístroj: Nokia C7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod brdic » 16 pro 2011, 23:27

Chlapy prosím co používáte na zobrazení skrytých souborů po připojení tel. k PC. Já v tel. skryté soubory vidím, ale v PC ne.
Díky za každo radu.
V.
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 17 pro 2011, 08:44

Chlape nemyslíš že takhle položená otázka patří jinam :idea: E: či F: při připojení jako Velkokap. úlož. a samozřejmě v PC nastaveno zobrazení skrytých složek. C: sem kdysi procházel v Total Commanderu, býval na to plugin ale už dávno se o to nezajímám páč mám X-plore a vůbec, na PC už dávno nesjme závislí, o to je to jednodušší. Telefon už připojuju víc k TV než PC :lol:
Musí se jen umřít.
brdic
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod brdic » 17 pro 2011, 10:49

já mám v telefonu nově taky x-plore ale asi to s ním dostatečně dobře neumím.Jak tedy nahraju složku fonts do potřebné složky pomocí x-plore?Když to chci udělat v PC tak se mi potřebná složka nezobrazuje i přesto že mám povoleno zobrazení skrytých souborů.Díky za radu. Vláďa
upraveno: tak teď nevím jestli nemám X-plore v nějaké demo verzi nebo tak.Protože ať tam chci udělat cokoliv i např. vytvořit složku,píše mi hlášku že to nejde.Proto možná taky nejde překopírovat složka fonts do správně složky. Dám sice kopírovat ale opět hláška že to nejde. díky za každou radu
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 17 pro 2011, 13:49

Tak "chlape" (narážka na chlapy s tvrdým, už v předchozím postu :lol: ) žádný demo neexistuje, problém bude víš kde? První post jsi viděl? Asi ne když se zbytečně trápíš, tak tradá na první stranu, je tam i videonávod pro takový jako ty, teď sem na něj koukl v E7 a řekl bych že je to srozumitelný, máš složku Resource tak to do ní nakopíruješ, nemáš složku Resource tak si ji vytvoříš a nakopíruješ font, základ na PC a to sem se ve škole učil rusky a digi hodinky tenkrát byly zázrak, o PC radši ani nemluvím :mrgreen: No a v X-plore je to stejný, tenhle font je třeba i v app Font Zoomer :wink: Vytvoř si tu složku na kartě pokud ji tam nemáš a musí to fungovat, u X-plore je taky třeba kouknout na nastavení :wink:

Edit: Jen taková ukázka spíchlá hodně horkou jehlou :mrgreen:
GifTailor_0003.gif
GifTailor_0003.gif (460.9 KiB) Zobrazeno 959 x
Musí se jen umřít.
brdic
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod brdic » 17 pro 2011, 19:58

Díky za odpověď. "chlapy" bylo samozřejmě myšleno v legraci (ale to už je teď jedno).
Zřejmě jsem špatně pochopil smysl tohoto fóra. Myslel jsem, že když někdo něco neví a nepochopí to z návodu popř. mu návod z nějakého důvodu nefunguje tak se zeptá a ten kdo to naopak chápe tak mu poradí. Asi jsem se spletl. Rád bych tě upozornil, že nepatřím mezi návštěvníky tohoto fóra, který nečtou návody popř. nehledají dřív než se zeptají.
Když by jsi věnoval více pozornosti mému textu a opustil svojí touhu udělat z někoho úplného blbce tak by jsi možná poznal, že tak úplný blbec co neumí téměř zapnout PC nejsem a v programu X-plore jsem se snažil postupovat také správně.
Pokusím se to napsat ještě jednou:
1. po připojení telefonu k PC nevidím složky jako např. "resource" i přesto, že mám povolené zobrazování skrytých souborů i složek a to samé zobrazení systémových složek. Složka "resource" ani nelze vytvořit (po vytvoření se přejmenuje zpět na "nová") Toto je zřejmě způsobeno tím, že tato složka je v tel. již vytvořena (to jsem zjistil pomocí X-plore).
2. Postup, který jsi mi v minulém příspěvku spíchnul rychlou jehlou jsem samozřejmě zkoušel (ještě před tím než jsem napsal příspěvek) a nefunguje, ale to by jsi taky věděl pokud by jsi můj příspěvek četl. Proto mě napadlo, že mám program X-Plore v demo režimu. Napadlo mě to také z toho důvodu, že v menu tohoto programu mám nabídku "buy adn unlock" a pokud to otevřu chce po mě "unlock key".

Každopádně ti děkuji za odpověď a snad i snahu mi pomoci. Na druhou stranu tě prosím pokud mi chceš znovu odpovídat tímto způsobem tak mi raději neodpovídej.
Jediné co mi z tvého popisu možná pomhlo je, že musím kouknout do nastavení X-plore, ale tam jsem žádné velké možnosti krom zadání unlock key, který neznám nenašel.

Vláďa

EDIT: vyřešeno.
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 18 pro 2011, 11:13

Ono pokud by jsi takhle vystupoval hned v prvním postu tak bych nerejpal, každej jsme holt nějakej a pár let s lidma kteří něco chtějí ale snaha nic moc prostě zapůsobí, pak lehko sklouzneš, bylo by férový uvádět v profilu věk (pravdivý). Takže se ti omlouvám ale určitě si stojím za tím že jsi tohle měl řešit jinak a jinde a taky tvoje: EDIT: vyřešeno. je opravdu hodně vypovídající.
Musí se jen umřít.
brdic
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod brdic » 18 pro 2011, 17:07

V pohodě, vlastně se nic nestalo. Měl jsem ten telefon tak trošku celej podělanej takže znovu instalace Belle pak hack (pomocí Norton) což taky nešlo na první pokus, pak tedy nahrání installservers pack, nové nahrání X-plore (zde byla moje chyba a měl jsi pravdu, že šlo o špatné nastavení). Teď už to v programu zvládám. Takže i tobě díky (něco jsem si z toho přeci jen odnesl).
Hezké Vánoce a žádný stres :-)

Věk jsem do profilu nahrál.

Měj se chlape :-)
FANTOM092
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia 5800 black
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod FANTOM092 » 14 led 2012, 21:13

Aktualizujte prosim vas linky. Potrebujem Nokia pure font na s60v5

Zpět na “Aplikace pro Symbian 5th a Symbian^3”