Nokia Pure Font

Aplikace pro dotykový displej s rozlišením 640x360pix, Nokia N8, X6, N97, 5800, 5530 další
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Nokia Pure Font

Příspěvekod šulda » 22 lis 2012, 20:58

Jako první věc potřebuješ přístup do systémových složek = hack, doporučuji hack pomocí Norton Security, nebo flashnout upravený FW, takzvaný CFW.
Musí se jen umřít.
brdic
Člen fóra
Přístroj: Nokia C7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod brdic » 23 lis 2012, 15:58

Hack pomocí Norton mám. Žádný CFW, který by se mi líbil na C7 jsem nenašel. Víš o nějakém?
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 23 lis 2012, 19:36

Pokud máš hack tak se ho nauč používat, v RP+ aktivuj patch open4all aby měl přístup do systémových složek, CFW ti neporadím. Apropó složka s fontem se nazývá fonts a ne font ;)
Musí se jen umřít.
brdic
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod brdic » 23 lis 2012, 23:36

Jo jo s tím fonts to byl překlep, ale asi na to kašlu. Něco jsem tam asi podělal. Instaloval jsem Norton, ale stejně nešlo instalovat aplikace tak jsem tady na foru našel radu nainstalovat instalserver.exe, následně přejmenovat na ynstalserver.exe atd. to jsem udělal a následně na radu vymazal právě open4All. V tu chvíli jsem zkusil instalovat aplikaci a v pohodě. Tak jsem to dál neřešil a až teď vidím následek... Teď mám ve složce RP+ jen RunInstallServerNotForRom. To mám aktivované a už asi nedám dohromady jak tam dostat právě nutný open4All. :-(
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 24 lis 2012, 04:31

Pokud to byla rada od někoho tak ho pozdravuj a vyřiď ať neradí co nezná a ty neposlouchej každej žblebt, tady na fóru vše najdeš.
šulda píše:Pokud máš hack tak se ho nauč používat

Tohle stále platí protože je vidět že ho chceš používat.
brdic píše:už asi nedám dohromady jak tam dostat právě nutný open4All. :-(

Co to? Snad víš co je to Google a umíš do něj napsat název toho co hledáš a předpokládám že až ten patch sosneš tak budeš vědět kam ho dát když jsi ho odtud smazal? Docela v tom tápeš tak pozor na ten font ať neuděláš chybku = trojhmat.
Musí se jen umřít.
brdic
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod brdic » 24 lis 2012, 11:11

Šuldo, trochu postrádám smysl tvé odpovědi. Vlastně téměr každé odpovědi, kterou jsi mi dal. Většina uživatelů co tomu rozumí (jako jsi jistě i ty) zde píše ať nikdo nezanáší fórum zbytečnostma a ty to sám děláš velmi kvalitně.
Nevím zda si tím uspokojuješ nějaké své ego, ale věř mi, že uživatelé tohoto fóra, kteří sem jdou pro radu, netouží po tom aby jsi jim psal "nauč se používat RP+", najdi si to na google, docela v tom tápeš atd. Tyhle Tvoje připomínky ještě nikomu nepomohli a ani nepomůžou. Většina uživatelů, kteří sem přijdou v tom skutečně tápe, dokonce i já jsem přiznal, že můj dotaz bude asi dostatečně debilní. Proto vyhledají toto forum a snaží se najít odpověď. Když ji nenajdou, napíšou dotaz. Jediné co chtějí opravdu slyšet je nějaká rada. Ne, že někdo (v tomto případě ty) se z nich bude snažit dělat blbečky. Neumím to a nevyznám se v tom tolik jako ty, ale není to můj zdroj příjmů a ani můj životní cíl. Ten mám někde jinde. Závěrem Tě tedy prosím aby už jsi mi neodpovídal pokud mi nechceš skutečně poradit. Najde se určitě někdo jiný kdo dostatečně dobře chápe smysl tohoto fóra a poradí bez nesmyslných keců kolem. Dík
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 24 lis 2012, 14:29

Blbečka z nikoho dělat nechci ale když vidím že má někdo snahu používat hack tak ho tlačím k tomu aby se naučil chytat ryby sám a ne mu naservírovat rybu. Asi je jiná doba a lidi baví chtít něco dělat ale málo proto udělat, pokud by jsi se pídil po hacku kvůli instalaci unsigned apps je to jiný ale chceš zasahovat do systému což není jen tak, měl by ses o tom něco naučit, není těžký to najít protože za dobu co to existuje je to popsáno xkrát ale pokud ti to dělá problém prosím, mnoho úspěchů.
Open4All RP+.zip
(474 bajtů) Staženo 37 x
Musí se jen umřít.

Zpět na “Aplikace pro Symbian 5th a Symbian^3”