Belle Shell s60v5

Aplikace pro dotykový displej s rozlišením 640x360pix, Nokia N8, X6, N97, 5800, 5530 další
onovo
Člen fóra
Přístroj: N700, K.I.A. N5800XM
Kontaktovat uživatele:

Re: Belle Shell s60v5

Příspěvekod onovo » 26 úno 2012, 09:12

tak sem zjistil čím to je. Dělal sem hack přes nortona a aplikace s funkčním certifikátem začly stávkovat :D hard reset to vyřešil. aplikace odbrá, akorát škoda že nenní víc widgetů. hold musím jít nainstalovat cwf estl iuž nákej je :/
3410---6020--5310XM-5230-5800XM-700----
WendulQa97
Návštěvník
Přístroj: nokia 5230
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod WendulQa97 » 28 úno 2012, 21:33

Ahoj, potřebuju poradit. Stáhnula jsem si belle shell. Ale když si něco zapnu a pak to vypnu, tak se mi vypne i belle shell. A ještě jsem se chtěla zeptat, co je to RAM (jsem trochu nováček :D). Děkuju za odpověď
Pali
Zlatý člen
Přístroj: Nokia N8 Dark Gray
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pali » 29 úno 2012, 15:54

Vypne sa to kvôli tomu, lebo je nedostatok RAM-ky, to už bolo písané vyššie.
RAM - dočasná pamäť ako na PC, ukladá sa do nej všetko čo je práve spustené.
ICQ 440 418 069
kubiji
Návštěvník
Přístroj: Nokia X6 16GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kubiji » 05 čer 2014, 23:31

Ahoj, díval jsem se po tomhle Shellu, protože mě zaujaly widgety a vedlejší hlavní stránky. Díval jsem se po tom jen proto, že jsem nenechavej vrtal. Abyste rozuměli, na své X6 mám instalovaný velmi povedený firmware od známé skupiny Skyfire. Originální firmware se s tímto nedá absolutně srovnávat. Plynulost je úplně někde jinde (obrázky procházíte jeden za druhým), widgety fungují, mám i vysouvací panel (shora - takovej ten co je i u androida :D ), mám tam instalovanou spoustu programů už v rámci samotného firmware. Je to prostě paráda :-). Jediný, co mě trošku mrzí, je fakt, že vedlejší hlavní stránky se při posouvání doprava a doleva sice zobrazí, ale žádný obsah tam přidat nejde. Pouze na tu první hlavní obrazovku. Pak mě ještě zaujal vzhled zmiňovaného shellu, i když v mém firmwaru je taky velice povedený :-). Jediné, co mě občas naštve je anglická klávesnice - anglický jazyk firmwaru samotný mi nevadí. Každopádně bugy v Skyfire firmwaru nenajdete (mám jej už několik měsíců) a plynulost je super. Navíc přidali pracovní paměť pro procházení internetu (pár MB na úkor mass storage - nepoznáte). Kdyby někdo měl zájem, mohu zaslat foto/video firmwaru a pomoct při instalaci. Jen upozorňuji, že je to na vlastní riziko a nejsem si jistý, jestli to jde vrátit (dochází totiž k upgradu jádra FW). Já se však k originálnímu firmwaru vracet rozhodně nechci :-) Kdyby měl někdo zájem, napiště na email - kubiji@email.cz ;-)

Zpět na “Aplikace pro Symbian 5th a Symbian^3”