Facebook Mobile na Nokia N8-00

Aplikace pro dotykový displej s rozlišením 640x360pix, Nokia N8, X6, N97, 5800, 5530 další
Vaclav
Návštěvník
Přístroj: Nokia N8-00
Kontaktovat uživatele:

Facebook Mobile na Nokia N8-00

Příspěvekod Vaclav » 03 črc 2013, 13:40

Dobrý den,
nevím, jestli píšu do správné kategorie, takže se kdyžtak předem omlouvám.
Mám mobilní telefon Nokia N8-00 se systémem Nokia Belle a ze stránky facebook.com jsem si stáhnul apliakci Facebook Mobile. Jsem s ní docela spokojený, ale nikde tam nemůžu najít možnost nahrát fotku nebo něco takového. Jediné, co tam je, takový malý foťáček vedle okénka pro napsání statusu, ale na ten, když kliknu prstem, tak se spustí fotoaparát, jako, že tu fotku musím nejdříve vyfotit. To, ale já nepotřebuji, já mám na mysli nahrávání fotek z mobilu, které už tam mám vyfocené třeba někdy z dřívějška. U každé fotky je sice ikonka pro sdílení, na kterou, když kliknu, tak se spustí nějaká aplikace, která už v tom mobilu je, přes kterou se ta fotka na facebook nahraje, ale potom na facebooku u té fotky je napsané "přes aplikaci Nokia" jako, že ta fotka byla nahraná přes nějakou aplikaci Nokia. To ale já nechci, já bych chtěl, pokud to tedy je s mým mobilním telefonem vůbec možné, aby u mých nahraných fotek z mobilu bylo napsané "přes aplikaci mobilní telefon". Tak to asi také má většina uživatelů, když se dívám na mobilní fotky různých uživatelů, tak skoro vždy je tam napsané "přes aplikaci mobilní telefon" a ne přes nějaké jiné aplikace. Myslel jsem, že toho docílím právě tím, když budu fotky nahrávat přes tu aplikaci Facebook Mobile, kterou mám přímo z Facebooku, ale jak už jsem napsal, nidke tam nemůžu najít možnost nahrát novou fotku. Nebo, jestli mám nějakou starší verzi...ale to snad ne, není to zase tak dlouho, co tu aplikaci mám. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nebo nevíte, přes jakou aplikaci bych měl na Facebook nahrávat fotografie, aby se mi u fotek zobrazovalo "přes aplikaci mobilní telefon"?
Předem děkuji za všechny odpovědi.
rzboril
Člen fóra
Přístroj: L1520 RED
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook Mobile na Nokia N8-00

Příspěvekod rzboril » 21 srp 2013, 07:50

Tu jakoby aplikaci smaž. Sice pokud vlezeš na face přes prohlížeč tak ti ji budou pořád otravně nutit...
Používej aplikaci sociální sítě, ale i v poslední verzi má muchy jako šíleně dlouhé stahování obrázků,nemožnost jeho uložení,odesílání obrázků v nevALNÉ KVALITĚ Atd. Ale zase synchronizuje podobizny fb s ikonkami v kontaktech, umí díky vidgetu na domovské obrazovce..no pak tu máme z těch dobrých fmobi a Facinate každá má taky něco. Třeba tmavé schéma pro ůsporu energie atd.
Windows Phone 8.0

Zpět na “Aplikace pro Symbian 5th a Symbian^3”