WIFI router - JoikuSpot Light FREE + JoikuSpot Premium

Aplikace pro dotykový displej s rozlišením 640x360pix, Nokia N8, X6, N97, 5800, 5530 další
Lukeenho
Člen fóra
Přístroj: Nokia 5800XP Blue
Kontaktovat uživatele:

Re: WIFI router - JoikuSpot Light FREE + JoikuSpot Premium

Příspěvekod Lukeenho » 31 led 2010, 13:51

Jak udělám s timhle programem tu zmiňovanou "WiFi prodlužovačku"?? Jestli teda chápu dobře ten pojem.....myslel jsem, že když jsem připojený na nějaké WiFi síti a chci ji poslat dál třeba o 30 m (do dalších pokojů dál od souseda :D ) tak mi ji to "prodlouží". Ale vytvoření hotspotu ukazuje vždy jen síť operátora, jak to teda je?
WmkM

Příspěvekod WmkM » 16 úno 2010, 23:47

Ahoj, program funguje perfektně jako sdílení GPRS internetu do PC... Ale uvadena funkce pripojeni na WIFI a odeslani pres WIFI dal... zde zminena "prodluzovacka" mi nejde, nikde jsem na to nenarazil a nastaveni take ne! Prosim pomozte, moc bych tu funkci potreboval... Diky
zajda888
Bronzový člen
Přístroj: E7,5800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zajda888 » 17 úno 2010, 01:38

Řekl bych,že tou "prodlužovačkou" je myšlena vzdálenost mezi telefonem a počítačem.např.necháš telefon na okně,loupíš sousedův signál a přes Joiku ho vysíláš dál po bytě,třeba do obýváku,který je na opačné straně,než má soused anténu.
WmkM

Příspěvekod WmkM » 17 úno 2010, 08:15

Ano, to je presne to co tím je mysleno. Ale jde mi o to, kde mam nastavit ten prijem signalu wifi... (muj pripad je, ze mam v praci internet, do neho se mohu prihlasit jen z mobilniho telefonu E51 - do te wifi site (je to mac adresou, heslem atd...), ale rad bych serfoval na ipodu touch a proto to chci preposlat z wifi na wifi... udelat takovy router. Zatim mi pripada, ze zmineny program je jen pro uzivatele, kteri maji neomezeny internet v mobilu od operatora a ten si sdileji po wifi z telefonu. Diky
zajda888
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zajda888 » 17 úno 2010, 08:54

Já nevidím problém - na telefonu E51 spustíš Joiku,připojíš se na firemní internet a v tom okamžiku se telefon stává routerem a vysílá signál internetu do okolí.Vezmeš iPod (ještě jsem ho neměl nikdy v ruce,ono to má wifi adaptér?) a pokud tedy má wifi,spustíš Hledat bezdrátovou síť.Připojíš se na wifinu,kterou vysílá tvá Nokia a surfuješ.
WmkM

Příspěvekod WmkM » 17 úno 2010, 09:44

Asi se nechapeme. Všemu až na to připojeni ve firmě rozumím. Ta možnost připojit to na WiFi sit v joiku není. Teda podle mě. U jsem zkoušel i aktivovat v telefonu hledání síti v nastavení a také nic. Pak jsem se připojil do sítě a spustil joiku, ale také se nabídka volby zdroje připojeni nezměnila, je tam stále wap, GPRS, ...atd. A nenabízí to zadnou WiFi priromnou sit. Pokud zvolím GPRS tak to založí sit joiku, na kterou se mi podaří připojit, ale to ke placené přes operátora a ne WiFi pripojeni zdarma.
Lukeenho
Člen fóra
Přístroj: Nokia 5800XP Blue
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lukeenho » 17 úno 2010, 12:23

Naprosto stejně mi to (ne)funguje i na mé 5800XM.....ať jsem připojen na wifi nebo ne, nabídka furt stejná. Pouze O2 internet a O2 GPRS....začínám si myslet, že to je nějak blokované od O2, nebo už vážně nevim. Když někomu to funguje bez problémů a ostatním ne
zajda888
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zajda888 » 20 úno 2010, 15:34

Ahoj,tak jsem zkusil a dávám Ti za pravdu.Prodloužit wifinu se mi taky nepodařilo.Nikdy jsem to takhle nepotřeboval,tak mě ani nenapadlo,že to nefunguje.
WmkM

Příspěvekod WmkM » 20 úno 2010, 19:19

Diky za test. No co já jsem pročítal podmínky/navod a ruzné weby, tak to k tomu není určené... Škoda, takovou funkci potřebuji... Ale asi není..
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 21 úno 2010, 20:28

Pánové je celkem jasné, že to oč se tu dohadujete není možné. Žádný mobil neumí současně přijímat a vysílat WIFi. Jde o router, tedy nabízíte ostatním přes wifi SVÉ internetové připojení z mobilu. K tomu co vy chcete by byl potřeba zatraceně lepší HW než je přítomen v mobilu.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Aplikace pro Symbian 5th a Symbian^3”