Nokia 6220c chyba registrace simkarty

O jiných telefonech, například Nokia 6220, 6210, 6120
lord_bodom
Člen fóra
Přístroj: Lumia 925, HTC One X
Kontaktovat uživatele:

Nokia 6220c chyba registrace simkarty

Příspěvekod lord_bodom » 13 lis 2011, 20:13

Hoj všem, můj starý telefon N6220c teď začal dost nepříjemně blbnout. Po zapnutí cca 5-15 minut mi vyhodí hlášku ,, Chyba registrace simkarty" a potom hned ,,Vložte simkartu" . Simku jsem zkoušel i v jiném telefonu a vše bezproblémů. Taky jsem zkoušel vložit i simku jiného operátora a to samé. PRostě problém je v telefonu. Po těchto hláškách telefon skoro jakoby zamrzne a nejde moc věcí dělat a když ano tak vše šíleně dlouho trvá. Po chvilce se to vzpamatuje a stačí přepnout na Online režim a telefon se znova přihlásí do sítě, ale po chvilce zase ta samá hláška. Telefon jsem přehrál na nejnovější FW a stále se chyba projevuje. Nějaká rada?? Díky moc za reakce
(PS: Před cca 2 roky jsem si dělal přes OPDA certifikat, není možné že by se mé imei někam dostalo a bylo teď blokováno na síti??)
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Re: Nokia 6220c chyba registrace simkarty

Příspěvekod libca » 13 lis 2011, 23:00

Špatný kontakt SIM karty. Po čase se karta vytlačí, nebo se udělá vůle v šuplíku pro SIMku. Vlož tam tedy mezi kryt a simku nějaký papírek, ať ji to přitlačí a je vyřešeno.
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
lord_bodom
Člen fóra
Přístroj: Lumia 925, HTC One X
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia 6220c chyba registrace simkarty

Příspěvekod lord_bodom » 14 lis 2011, 17:34

Oki, zítra vyzkouším a dám vědět jak to dopadlo ;)

Edit: Tak jsem to vyzkoušel a zatím to vypadá že to šlape, tak jsem zvědav na následující dny. Každopádně děkuji mockrát za radu !!

PhoneFreak: nepiš dva příspěvky pod sebe :)

Zpět na “Ostatní telefony se Symbianem”