Problém Nokia 6710s

O jiných telefonech, například Nokia 6220, 6210, 6120
Feelgood
Návštěvník
Přístroj: Nokia 6710s
Kontaktovat uživatele:

Problém Nokia 6710s

Příspěvekod Feelgood » 18 úno 2012, 21:17

Ahojte,

mám takýto nezvyčajný problém. Dostal som Nokiu od mojej tety, ktorú kúpila v Taliansku. Je ešte v záruke, ale nikto nemá tam cestu. Preto som prišiel o radu sem.

Jeden deň sa mi stalo, že sa z ničoho nič vypla. Nereagovala na nič. Batéria bol a nabitá a mohol som zapínať, držať hociktoré tlačidlo a nenabehla. Odniesol som ju do opravy. Tam mi zmerali batériu a bola ok. Nevedeli čo s ňou je, tak ju len prečistili a nabehla. Síce mi poničili fotoaparát, pretože fotil úplne nanič keď som ho skúšal, ale fungovala. Tak som jeden večer, v teple písal SMS a videl som to na vlastné oči čo sa to stalo. Keď som otáčal stránku na horizontálne písanie, sa mi celý display zašumel, zasekol a vypol sa. Znova nanič nereagoval. Tak som ho tam odniesol, znova ho prečistili ale už nefungoval. Tak som ho hodil do šuflíku a vytiahol som ho možno o týždeň, zapol som ho a nabehol no o nejaký ten týždeň sa mi to zopakovalo s displayom a znova nefunguje.

Nemyslíte si že to bude len SW chyba a stačílo by to celé nejako prepáliť? Ak áno môžete mi poradiť podrobnejšie ako by som to urobil? Stalo sa to už niekomu niečo podobné a ako ste to riešili?

Vrelo ďakujem.
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém Nokia 6710s

Příspěvekod Administrator » 24 úno 2012, 20:05

To asi bude moc košer servis, panebože už tam nelez. Servis je od toho, aby ti opravil telefon a ne aby čistil a čistil. Co asi tak podruhé mohli čistit, když už to jednou vyčistili.
Vždycky mi rozum stojí, jak ze sebe lidé nechají dělat dobrovolně blbce.
Malá závada to rozhodně nebude, žádné přepalování softwaru u tohoto modelu doma dělat nejde.
Navštiv skutečný servis, poradí si s tím napoprvé a myslím, že ne moc draho.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Ostatní telefony se Symbianem”