Locify - C6 chyba certifikatu

Lovení pokladů v přírodě s GPS
lenkavlkova
Návštěvník
Přístroj: C6
Kontaktovat uživatele:

Locify - C6 chyba certifikatu

Příspěvekod lenkavlkova » 24 úno 2012, 22:37

Ahoj vsem,

prosim o radu. Na strankach Locify.com jsem si stahla tento program na hledani caschek. nejdrive jsem si nainstalovala dany certifikat a pote jsem stahovala program. Pri instalaci mi napsal :Chyba certifikatu.Obratte se na dodavatele". Stahla jsem si tedy pres PC do mobilu vsechny certifikaty ze stranek locify.com ktere meli k dispozici (byly v jednom baliku) a nainstalovala postupne do mobilu. Zkusila jsem opetovne instalaci ale bohuzel neuspesne :-( Hlasilo to tu samou chybu.. Muzu vas tedy pozadat o radu, jak na tento program? Nikdy jsem ho nepouzivala, ale cetla jsem o nem dost pozitiv.. Nebo me prosim poradite jiny program mimo Handy Geocaching? Tento program v mobilu mam, ale chtela bych vyzkouset i neco jineho. Dekuji za rady. LEnka
polas
VIP člen
Přístroj: Nokia Lumia 520
Kontaktovat uživatele:

Re: Locify - C6 chyba certifikatu

Příspěvekod polas » 25 úno 2012, 00:00

Locify už je mrtvý projekt ... Pro zprovoznění je nutné povolit Thafte certifikát, a pak až provést instalaci; co se týče ostatních - Cache Me již existuje ke stažení i pro C6
M.
lenkavlkova
Návštěvník
Přístroj: C6
Kontaktovat uživatele:

Re: Locify - C6 chyba certifikatu

Příspěvekod lenkavlkova » 25 úno 2012, 00:24

ahoj, dekuji moc za info :-) Nahodou Cache Me v cestine je? Nasla jsem ho jen v anglictine :-(

Zpět na “Geocaching s mobilem”