Problémy s 5800

Lovení pokladů v přírodě s GPS
noki

Re: Problémy s 5800

Příspěvekod noki » 11 bře 2010, 01:02

ajne: tak jsem upgradnul, přibylo plno malých ikonek :-) já A-GPS nepotrebuji, protoze mam B-GPS :-) jsem si pohral s nastavenimi a konecne se mi (snad) podarilo najit a vypnout to pritahovani ke komunikaci. Takže teď když sedim doma mi už kursor neukazuje že mrznu na ulici. Vyzkoušim s tim najít nějakou cache.
ajne
Stříbrný člen
Přístroj: Nokia 5800XM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajne » 11 bře 2010, 11:25

Jen zkus, mne se hledalo fajn :) Dal jsem si ji do oblíbených a navigovat pěšky k bodu, cestou jsem se stavil na Větruši (viz. foto), a místo abych obdivoval pravou budovu, tak jsem si prohlížel model v telefonu :D
Nokia 5800 XM red + 8GBmSD

Potřebujete radu? Pište SZ!!! :-)
LuckyJaS
Nováček
Přístroj: Nokia C6-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LuckyJaS » 15 úno 2011, 21:38

polas píše:Ano,mapa s keškama se musí stáhnout,ale jde to i bez dat..paralelně s aplikací používám nokia maps,jelikož locify umí určenou kešku ukázat na mapě,jestli ovšem nemáš přístup k netu,tak se dají souřadnice zadat přímo do aplikace..odkaz na článek o Locify..http://www.nokiaforum.cz/index.php/gps-navigace-a-geocaching/85-locify-podrobny-navod

Nebo přímo si dát do složky Locify .kml soubor z google earth,lze pouze jednotlivě..

Zdravim mam Nokia C6

Tento odkaz nefunguje :-(

Mam nejaktualnejsi Ovi maps a nejake cashky jdou v pohode s tim ulovit.
Ovsem nastal problem dneska kdy jsme se chceli dostat na kesku 600m daleko od 1. a ovi mapy pesky nam vyhodili trasu dlouhou 9,1 km.... Poprve zklamali, asi to bude tim, ze byla v tezkym terenu kde neni zadna silnice apod. Nevite nejak jak se toho vyvarovat? Nejaky program? Handy geocashing mi nejak nevyhovue je dost nepresny a nejsou tam mapy... A locify? Nemuzu ho zaboha rozjet - certifikace... uz jsem zkousel vsechno mozny a nejde proste... Nebo pouzivate neco jinyho? Prosim o pomoc, s pritelkyni timhle zijeme...
Nokia C6-00 FW 20.00.42
16GB SDHC
polas
VIP člen
Přístroj: Nokia Lumia 520
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod polas » 15 úno 2011, 21:52

Ahoj,
není - zapomněl jsem změnit odkaz, nokiaforum.cz přešlo pod mynokia.cz; článek jsem napsal znovu.. www.mynokia.cz/zabava/locify-vzhuru-za-sipkou/

Poohlédni se také po Geocaching Live, lze jej používat i offline s vytvořenou mapou viz přechozí téma, nebo http://live.geocaching.com

Jaký máš geonick? Přidám tě do seznamu geocacherů.. ;)
M.
LuckyJaS
Nováček
Přístroj: Nokia C6-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LuckyJaS » 16 úno 2011, 10:41

Mam spoustu odlovenych kesek, ale ted jsme zalozili s pritelkyni spolecny a jedem odznova, tak sem dam tenhle

Nick je - Mort&Ysa

Uz zkousim rozchodit ten programek live :)

Ono je to celkem tezky s tim mobilem, driv jsem mel klasickou GPSku s terenima mapama, ale ta odesla do vecnych lovist a novou se mi kupovat nechce kdyz ja mam N C6 a pritelkyne N 5800 :) Tak se zkousi to nejak spachat aby se to aspon trochu podobalo klasicke GPS, ale nikdy to asi nebude tak dobre... Uvidime az zprovoznim ten GCL :)

Moc diky za pomoc...
Nokia C6-00 FW 20.00.42
16GB SDHC

Zpět na “Geocaching s mobilem”