Stránka 1 z 2

Geopřibližovadlo

Napsal: 24 úno 2010, 22:26
od ajne
Jaké je vaše geopřibližovadlo? Já nejčastěji chodím pěšky (ale nohy vám fotit nebudu :lol: ), jinak občas na kole a geovozidlem předpisově označeným ještěrkou na kufru ;)

Re: Geopřibližovadlo

Napsal: 24 úno 2010, 23:07
od Pulover
Kdyz spravne chapu ze geopriblizovadlo je prostredek kterim se dostanu ke kesi tak u mne jsou to nohy :) a kolo, jelikoz jeste nic jinyho nemam, ale za chvily to bude scooter:)))

Re: Geopřibližovadlo

Napsal: 24 úno 2010, 23:22
od polas
U mě nejčastěji kolo,mám fotku helmy s ještěrkou, samozřejmě přiložím i geokolo. Koloběžku používám jako držák na magnetické mikro kešky.Jinak také nohy a množství MHD,ale vozový park Brna fotit nebudu. Také hromadná doprava, hlavně vlak při mých výletech. Jako bonus přikládám i naší oktávku, na to foto jsem obzvlášť hrdý. Překecávám totiž naše na kešky. Viz mapka na mém profilu, identifikujte silnici. ;-)

Edit: ještě lyže,pořád jezdím ke svému dílku

PS: ještě mám černou ještěrku.. Uvidím,kam ji dám.

Obrázek

Re: Geopřibližovadlo

Napsal: 25 úno 2010, 15:44
od Tomek.6
Aha tak už vímco to je geopřibližovadlo :D
Tak já jezdím na kole a občas se svezu autem ;)

Re: Geopřibližovadlo

Napsal: 25 úno 2010, 20:58
od ajne
Pěkná oktávka, na tu bych ale peníze nesehnal ;) Nicméně já jsem s Puntíkem naprosto spokojený. Celý život jsem si říkal, že Fiata nikdy a jak je to autíčko bezvadné :D Nikdy neříkej nikdy, že?

Helma podle škrábanců už něco pamatuje, viď? ;) No já nemám co říkat, momentálně nemám žádnou, měl bych si co nejdříve nějakou pořídit...

Re: Geopřibližovadlo

Napsal: 25 úno 2010, 23:16
od polas
Díky za pochvalu. Asi od května 2004 ji máme. Přestavba N1, 1,6 Mpi a 75 kw.
Tvého puňťu si hezky vyfotil.

Helma pamatuje pár cest mimo geokariéru. Měl jsem za život dvě helmy. Takže je to vidět.Ještěřku jsem lepil v dubnu 2009 před otevřením turistické sézóny na Rosičce 11.4.2009; ten den jsem se setkal s prvními kačery na živo a odlovil 50.kešku.

Re: Geopřibližovadlo

Napsal: 26 úno 2010, 00:28
od ajne
To je i dobrá motorizace :) Myslím že akorát, já bych si ji vybral. Punťa byl navíc po koupeli, tak mu to seklo :D Je to silnější 1.2, nedávno po generálce motoru (zaseklý termostat a zkroucená hlava :( ), najeto 45000Km, na 12 let staré auto dobré. Jen chybí klimatizace ;)

Já měl za život taky dvě, bohužel teď poslední čas jsem se na kolo moc nedostal a dlouhodobé skladování se na nich podepsalo. Musím si letos sehnat nějakou slušnou, abych na cestě za šipkou nepřišel k újmě ;)

Re: Geopřibližovadlo

Napsal: 26 úno 2010, 00:39
od polas
Jestli nám v rámci školy nabídnou autoškolu,tak se nahrnu mezi prvními. Jestli bude jezdit vínový Opel Vectra GLS 1.6 sedan,který jsme měli na zákazku z Německa a je stejně starý jako já,tak jej využiju. Sice blbě řadí,policajty dráždí,ale na 18 let vypadá velmi zachovale. Táta do města bere starouše,protože oktávku máme v garáži,žere víc. Tak uvidíme,jestli se zadaří mít v osmnácti řidičák,tak budu kešky lovit Drive-in. Svůj vůz určitě nepoženu na metr ke kešce. Pohyb ke geocachingu neodmyslitelně patří.

Re: Geopřibližovadlo

Napsal: 26 úno 2010, 08:58
od ajne
To určitě, jsou kačeři, kteří loví jen drive-in. Co není desset kroků od auta, to neexistuje. Být to tak, tak je to dost nuda. Já mám právě rád taková ta zapadlá zajímavá místa, kde se nikdo moc neukazuje. Už jen, že člověk má při odlovu klid od mudlů a může v klidu zalogovat. Zase na druhou stranu je adrenalin, šušňat si tu krabičku v ruce a dávat pozor, aby nás nikdo neviděl. Ale taky trochu strach, že budu přeci jen moc nápadný a někdo autorovi kešku zničí. To bych velice nerad, naštěstí zatím snad dobré...po mne zatím keška nezmizela :)

Re: Geopřibližovadlo

Napsal: 15 kvě 2010, 22:53
od birkus
kolobezka... supr, rychla, skladna...

viz mibo.cz model courage