Jak nastavit aby se mi ukládaly informace o přijatých hovore

Diskuse o jednodušších telefonech Nokia
honza2500
Návštěvník
Přístroj: nokia3110c
Kontaktovat uživatele:

Jak nastavit aby se mi ukládaly informace o přijatých hovore

Příspěvekod honza2500 » 27 zář 2010, 23:55

Jak nastavit aby se mi ukládaly informace o přijatých hovorech po celý měsíc
Mám problém jeden můj kamarád mi volá a teď jeho rodičům přišlo že provolal prej 900 korun ale mně se ted nezdálo že by mi volal tak dlouho ale problém je v tom že třeba bude volat kamarád pod jmenem Petr a ukládá se postupně kolikrát mi volal a vlastně je to pod jednou sekcí ale připisují se minuty a mnění se čas volání, ale pak mi zavolá kamarád Honza a když mi potom zavolá Petr tak se založí nová sekce a ta stará se vymaže a já nemám důkaz jak dlouho mi za celou dobu volal a kolikrát ale kdyby to stálo 900 korun musel by mi každý den volat 2 hodiny a to nevolá a prej z pevný na mobil tudíž chci aby se mi ukládalo do mobilu to jméno i potom co mi zavolá někdo jinej a aby tam zůstali i předešlé údaje můj mobil je nokia 3110c
P800
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia N900
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nastavit aby se mi ukládaly informace o přijatých hovore

Příspěvekod P800 » 28 zář 2010, 05:21

Vodafone má na toto skvělou vychytávku: http://park.vodafone.cz, kde po bezplatné registraci najdeš podrobné informace o všech hovorech a textové komunikaci přijaté i odeslané, včetně jejich textů.

Ovšem, i kdyby kamarád nebyl u Vodafone, předpokládám, že má paušál a lze tedy vyžádat podrobné výpisy.
Stát je největší zloděj...
vulkan66
Stříbrný člen
Přístroj: 5530 XM----Diamond 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vulkan66 » 28 zář 2010, 10:47

A ten tvuj kamarad vola jen tobe?! Urcite vola i jinym lidem a nemuzes vedet jestli nevolal i na nejaky linky 99,-/min. Taky si mylim ze kredit nema, tak podrobny vypis je dobrej napad.
Obrázek Obrázek
♥IN LOVE♥
egee
Zlatý člen
Přístroj: N8 byla, S 4 je

Příspěvekod egee » 28 zář 2010, 10:55

kdysi dávno byla aplikace callitemising , která sledovala kam a jak dlouho se volalo a p. ,

http://www.bandung-flasher.com/applicat ... -have.html

Obrázek
Dávám to jen jako informaci - nevím zda tato verze pojede na tvém telefonu , nehledal jsem dál,jen jsem si vzpomněl na dobu , kdy jsem měl N70 a tu aplikaci jsem znal .

zdroj:http://www.mobilmania.cz/default.aspx?section=3&article=1111954
CallItemising 1.0
Marně se snažíte vzpomenout, jaká volání mohou za tak vysoký měsíční účet? Buď si tedy připlaťte za podrobné vyúčtování hovorů nebo vyzkoušejte aplikaci CallItemising. CallItemising bude do přehledných seznamů ukládat nejen vaše hovory, ale také odeslané SMS a všechny datové přenosy. A že je prohlížení seznamů na mobilním telefonu nepohodlné? Není problém. S aplikací CallItemising lze jednoduše všechny záznamy uložit do tabulky a odeslat na osobní počítač, kde si je následně můžete archivovat pro pozdější použití.
honza2500
Návštěvník
Přístroj: nokia3110c
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod honza2500 » 28 zář 2010, 13:01

on volal z pevny ale předpokládám že cena za minutu je 5 korun stejně jako na dnešních simkartách do všech sítí

Zpět na “Starší přístroje Nokia S40”