Nokia X2-02

Diskuse o jednodušších telefonech Nokia
Slimak
Návštěvník
Přístroj: Nokia X2-02
Kontaktovat uživatele:

Nokia X2-02

Příspěvekod Slimak » 17 úno 2012, 10:44

Po velké spokojenosti s Nokií 5310 (Series 40 5th Edition) jsem zakoupil tuhle X2-02 (Series 40 6th Edition) kvůli podpoře 32GB karet a dvou SIM karet. Je sice trochu težší (92 g), ale je to DUALSIM se slušnou výdrží. Po prvním nabití, kdy jsem nastavoval a zkoušel vše možné, vydržel 5 dní. Dokonce překvapil FM transmitter celkem dobrým zvukem. Po zkoušenosti se samostatným FM-T (značku a typ už nevím), který asi před třemi lety byl z těch lepších (zvuk se ale nedal poslouchat), jsem od vestavěného v telefonu nečekal vůbec nic.

Co je ale rána pod pás?! Telefon neumí přehrávat hudbu ve složce. Galerie funguje stejně jako u 5310, tzn. dá se procházet ve stromu. U 5310 stačilo otevřít první soubor ve složce a přehrávač přehrál celý obsah složky. X2-02 přehraje jen ten jeden soubor a konec. Tenhle DOWNGRADE si mohla Nokia odpustit. Nutí mě to pro příště zavrhnout Nokiu a uvažovat nad nákupem samostatného přehrávače.
Nebo je nějaký zůsob, jak na X2-02 přehrát celou složku v originál playeru?
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Re: Nokia X2-02

Příspěvekod libca » 18 úno 2012, 23:46

Zkus hudbu vložit do Složky Extra-> Hudební soubory. Odtamtud si hudební přehrávač bere hudbu defaultně, tak by to mohlo fungovat. Možnost obnovení knihovny jsem tam nikde nenašel, ale můžeš si vytvořit hudební playlist. A předpokládám, že se hudbu snažíš spustit z hudebního přehrávače, ne ze správce souborů (jestli se tomu tak dá říkat) ;) . Nevím jak starší S40, ale tato nová to má stejně jako Symbian, to znamená, že přes správce souborů se přehraje vždy jen jedna vybraná skladba.
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
Konogo
Návštěvník
Přístroj: Nokia X2-02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia X2-02

Příspěvekod Konogo » 03 dub 2012, 16:32

Kdyz uz se bavite o tomhle telefonu, koupil jsem si jej, mam v nem dve SIMkarty a uz mam stim problem. Nektere kontakty na SIM2 ktere mam ulozene se mi neozobrazuji kdyz mi volaji i presto ze to cislo ulozene mam a dvakrat ho ulozene nemam ... Prekopiroval jsem teda kontakty ze SIM2 do telefonu a nic se nezmenilo ... Vcem je prosimvas problem ????

Zpět na “Starší přístroje Nokia S40”