Heslo pro paměťovou kartu?

Diskuse o jednodušších telefonech Nokia
krExin
Návštěvník
Přístroj: X3-02
Kontaktovat uživatele:

Heslo pro paměťovou kartu?

Příspěvekod krExin » 15 črc 2012, 21:18

Dobrý den ve spolek,

mám menší problém s Nokií X3-02. Při vložení paměťové karty telefon potřebuje heslo k paměťové kartě, i když žádné heslo nikdy neexistovalo ani neexistuje, takhle to následuje i u dalších 3 paměťových karet. Nechápu, co mám dělat, nedostanu se prostě na paměťovou k. ani kdybych se snažil sebevíc. Pomůže mi někdo zde?
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Heslo pro paměťovou kartu?

Příspěvekod Adalbert72 » 16 črc 2012, 12:59

To je naopak dost vážný/nepříjemný problém - z podobných důvodů se právě doporučuje nikdy nezadávat hesla paměťových karet, není to po SW stránce dotaženo do konce. Je zvláštní, že to začalo dělat samo od sebe, doufej, že slot paměťové karty je v pořádku...

Na paměťové kartě jsou data :?: Pokud ano, jsou zhruba dvě možnosti:
:arrow: 1. vlož kartu do adaptéru, a dej do čtečky/popř. tiskárny. Pokud se Ti data zobrazí, vykopíruj všechna důležitá data, a kartu pak v tel. zformátuj. Po formátu obnov podobně data do karty.
:arrow: 2. Jestliže to ovšem dělají všechny Tvé karty, předešlý postup asi nepomůže - problém bude v tel. Karty nech prozatím, jak jsou. Zálohuj opět pomocí Nokia Suite všechna důležitá data (Kontakty, Položky kaledáře,MP3, Dokumenty,Záložky, atd. ...), rozhodně ne komplet celý tel. Pak bude nutné tel. zformátovat - zadej na klávesnici kód *#7370# a po dotazu potvrď. Tento postup smaže celý tel., nebudou v něm absolutně žádná data. Pokud ani tohle nezabere, Trojhmat nejspíš na S40 nefunguje, takže bys tel. musel flashnout pomocí Navifirm/Phoenix...
EDIT: tak heslo paměťové karty umí zjistit program BB5 Service Tool, tady se tomu např. věnují... http://www.unlock.cz/boxyhtml/bb5service.php Nejsem si ale jistý, jak by tomu bylo v Tvém případě, kdy se tel. na ptá na neexistující heslo, a problém vznikl z důvodu sw bugu...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Starší přístroje Nokia S40”