Firmware Nokia 112

Diskuse o jednodušších telefonech Nokia
Nokia 112
Návštěvník
Přístroj: Nokia112
Kontaktovat uživatele:

Firmware Nokia 112

Příspěvekod Nokia 112 » 19 kvě 2014, 16:35

Dobrý den všem,

hledal jsem zde na fóru, ale nenašel. Můj dotaz zní: mám jednoduchoučkou Nokiu 112 se softwarem V03.26 27-06-12 RM-837. Zkusil jsem aktualizaci, která mi ukázala, že je k dispozici nový software. Ale já malinko váhám, jestli upgradovat, nebo ne. Protože předtím jsem měl Nokii 206 a ta mi krásně fungovala, ovšem jen do té doby, než jsem upgradoval SW. Chtěl bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má takový jednoduchý ( a dneska asi i legrační mobil, jako je Nokia 112) a upgradoval? A jaké jsou dojmy? Doporučil by, nebo nedoporučil upgrade? Ještě mě zajímá jedna věc: Líbí se mi klasická Nokiová startovní obrazovka po zapnutí se spojujícíma se rukama. Ta po upgrade na moji bývalé 206-ce taky zmizela. Dále na moji minulé 206-ce po upgrade zmizelo i pro mě hezké a typické nokiovské vyzvánění a sms tón (nechápu proč..???) a byli nahrazeny pro mě nehezkými a netypickými pro Nokii pazvuky. A dále se na 206-ce po upgrade: rapidně snížila výdrž baterie, pořád se zasekávala a restartovala, objevil se i problém se signálem(který předtím nebyl!) a telefon se tak stal velice nespolehlivým, protože byl zázrak, když se někomu podařilo dovolat. Vlastně mi jen chodily sms zprávy typu: Máte zmeškané (Missed call) volání... Jelikož jsem nenašel způsob, jak si software vrátit sám do původního a Nokia již žádný další upgrade nenabízela a reklamace by byla zdlouhavá a já nutně potřeboval spolehlivý mobil, uložil jsem 206-ku do šuplíku a zakoupil narychlo 112, se kterou jsem nakonec moc spokojený. Vlastně víc, než s 206-kou, kvůli její velikosti a jednoduchosti.Ani bych vlastně nic měnit nemusel, ale znáte to: červíček zvědavosti nakousává a nakousává :D Ale abych si pak zase nenadával :D Děkuji moc za případnou odpověď a přeji hezký den!
Nokia 112
Návštěvník
Přístroj: Nokia112
Kontaktovat uživatele:

Re: Firmware Nokia 112

Příspěvekod Nokia 112 » 04 čer 2014, 01:22

Tak jsem nakonec nevydrzel a upgradoval-zvedavost byla nakonec silnejsi, nez ja:-) Pisu ze 112-ky, tak se omlouvam za hacky a carky. Po upgrade zadne zminovane zklamani, jako u predchozi 206-ky, nenastalo. Telefon si zachoval svuj typicky Nokiacky raz dal. A to se mi libi. Zapory po cca 5ti dnech: 0. Vzhledem k jednoduchosti telefoniku, jenz prolezete behem par vterin, uz ani zadne na 99.999% neobjevim :-D Klady jsou: rychlejsi odezva, delsi vydrz baterie, podpora YouTube, emailovy klient nyni 100% funkcni (oproti staremu SW,kdy jedna chybova hlaska nasledovala za druhou), podstatne !!!lepsi!!! signal SIM2 (obedve SIM karty maji krasne plny signal- Vodafone/T-Mobile) a o hodne lepsi plynulost a zvuk fotackem nahraneho videa. Nic vic, nic min. Telefonatko jednoduchy jak kafemlejnek, v dnesni dobe legracni, necekejte od nej nic vic. Ale na co je vyrobenej, po upgrade na nejnovejsi SW, plni na 100%. A prave proto, po vice nez bohate zkusenosti se vsemi prechytrymi smartphony vsech moznych znacek, parametru a OS, jsem si tento kafemlejnkovej mobil, kterej vypada tak trochu jako poskladana detska hracka z kindervajicka tolik oblibil. Vola, pise, na fotacek radsi zapomenete, ale kdyz je potreba, da se to prezit(na druhou stranu co by za nej dal treba takovy Alligator S4000DUO s jeho 2mpix. "fotoaparatem"!), na internet se hrave a dobre dostanete(ovsem jedine s UC Web browserem!), maily si prectete, napisete a odeslete i s prilohou a jeste je to ke vsemu takova ta klasicka, spolehliva Nokia pro kazdodenni klidny zivot:-) Za cenu okolo 900,- idealni volba a bezny clovek ma klid.

Zpět na “Starší přístroje Nokia S40”