Jak dostat kontakty do Nokie 208

Diskuse o jednodušších telefonech Nokia
maniakovzostravy
Návštěvník
Přístroj: Nokia 208
Kontaktovat uživatele:

Jak dostat kontakty do Nokie 208

Příspěvekod maniakovzostravy » 29 črc 2014, 20:16

Dobrý den,

dnes jsem si pořídil jako svůj druhý telefon Nokii 208. Bohužel jsem nepřišel na to jak mohu synchronizovat kontakty se svým starým telefonem. Přes službu mynokia jsem nikde nenašel záložku kontakty.

Prosím o radu.

Díky
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat kontakty do Nokie 208

Příspěvekod Adalbert72 » 29 črc 2014, 20:37

Podle toho, co jsem zjistil, by mělo pomoci zvolit odpovídající Bluetooth Profil, konkrétně Profil PBAP (Phonebook Access Profile) a Kontakty přes něj přijmout. Pokud se někde v přístroji nachází Nástroje/Synchronizace/Přenos dat, mělo by to jít touto cestou také...
:arrow: S PC/Nokia Suite je problém, její nejnovější verze tyto přístroje nepodporuje, důvod neznám. Podle zahraničních diskusních fór v některých případech pomohla její starší verze, viz: http://lmgtfy.com/?q=nokia+suite+old+versions :)
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
maniakovzostravy
Návštěvník
Přístroj: Nokia 208
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat kontakty do Nokie 208

Příspěvekod maniakovzostravy » 29 črc 2014, 20:53

Adalbert72 píše:Podle toho, co jsem zjistil, by mělo pomoci zvolit odpovídající Bluetooth Profil, konkrétně Profil PBAP (Phonebook Access Profile) a Kontakty přes něj přijmout. Pokud se někde v přístroji nachází Nástroje/Synchronizace/Přenos dat, mělo by to jít touto cestou také...
:arrow: S PC/Nokia Suite je problém, její nejnovější verze tyto přístroje nepodporuje, důvod neznám. Podle zahraničních diskusních fór v některých případech pomohla její starší verze, viz: http://lmgtfy.com/?q=nokia+suite+old+versions :)

Ono to nejde nějak přes cloud. Kontakty mám, všude možně jen ne v PC.

Zpět na “Starší přístroje Nokia S40”