Katalogy aplikací

O mobilním počítači s operačním systémem Maemo 5
NomadS90
Návštěvník
Přístroj: Nokia N900
Kontaktovat uživatele:

Katalogy aplikací

Příspěvekod NomadS90 » 07 úno 2012, 04:59

Zdravim, Chlapci a devčata potřebuji pomoc..nastavoval sem si podle nejakeho navodu Katalogy Aplikaci a nejak se me to cele podelalo a ted nemuzu nic instalovat..muze mi nekdo poradit jak to nastavit zpatky aby to zase slo??Budu moc rad za jakoukoli pomoc,nebo uz si s telefonem nevim pul roku rady:(...
Psimandl
Člen fóra
Přístroj: Nokia n900
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalogy aplikací

Příspěvekod Psimandl » 12 úno 2012, 23:38

Moc jsem z toho nepochopil co máš za problém. Napiš to prosím více podrobně co ti nejde nebo tak.
NomadS90
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod NomadS90 » 13 úno 2012, 01:47

Diky za snahu pomoci ale uz sem na to prisel:), ono ja sem si tam pridaval nejake ty katalogy a tema novyma prestaly fungovat ty original od Nokie.tak sem to zkusal povypinat a uz to jede :)
Psimandl
Člen fóra
Přístroj: Nokia n900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Psimandl » 13 úno 2012, 18:26

OK,
já tam mám snad všechny který jsem našel :D ale tohle se mi ještě nestalo někdy jo jeden třeba nejde tak to zavřu, otevřu nebo tak něco a ono se to zas rozběhne.
NomadS90
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod NomadS90 » 13 úno 2012, 21:16

Ja mam zaple jen Maemo Extras-Devel a Testing , Aplikace Nokia a Aktualizace systemoveho softwaru Nokia.
vikyhes
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vikyhes » 27 led 2013, 11:25

zdravím, protože mi už nefunguje většina katalogů aplikací měl bych dotaz:
nevíte náhodou o nějakém alternativním zdroji?
Nějaké aplikace ke stažení jsem našel i na jiných uložištích ale většina serverů odkazuje na již neexistující repozitáře což je mi na nic. Rád bych zkusil do toho instalovat Android přes ten Nitdroid ale vypíše mi to že to nelze instalovat, patrně kvůli absenci důležitých souborů které jsou k instalaci třeba.
Zas tolik se v tom nevyznám abych si programoval vlastní aplikaci.
Mám v N900 Easy Debian a zkoušel jsem z něj spustit nějaký emulátor ale není to spolehlivé a občas se to sekne. Jsem z toho jelen.
htcjirka
Moderátor
Přístroj: 925, 830, 930, 950XL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 27 led 2013, 12:59

pali píše:Ano je to dlho planovany vypadok. Nokia koncom roka 2012 prestala financovat celu infrastrukturu maemo.org a jednotlive servery sa pomaly davaju Hildon Foundation...
Tu je TMO thread o priebeznom stave migracie maemo.org infrastruktury: http://talk.maemo.org/showthread.php?p=1314588
Server s repozitarmi na maemo.org spadol niekolko krat aj koli masivnemu utoku z nasich nokii :-)

Repozitare na downloads.maemo.nokia.com (to je SSU, APPS a OVI) su nefunkcne koli vyprsanej platnosti GPG kluca. GPG kluc sa aktualizuje iba balikom z SSU repozitara a ... rekurzia je na svete... Kluc sa neda zaukualizovat bez repozitara a bez kluca nejde repozitar.

Ci vobec este SSU a OVI repozitare pojdu je otazne. Minimalne existuju 3 riesenia.

1) Vypnut overovanie GPG podpisov (to ide pouzitim Application Managera z CSSU a zapnutim RED Pill Mode)

2) Pockat ci Nokia predlzi platnost GPG kluca a potom ho manualne importovat do N900-ky

3) Pockat ci Nokia predlzi platnost GPG kluca a vyda novy firmware cez PC Suite

!!!Takze ak mate nieco kupene z OVI store, tak si to zalohujte poriadne!!!
MOBILNÍ WINDOWS - NEJRYCHLEJŠÍ A NEJSTABILNĚJŠÍ OS NA TRHU
doctor.cz
Návštěvník
Přístroj: N900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod doctor.cz » 30 led 2013, 11:50

k bodu : 2) Pockat ci Nokia predlzi platnost GPG kluca a potom ho manualne importovat do N900-ky

má někdo ten klíč a mohl by ho poskytnout?
díky

Zpět na “Nokia N900 - Maemo”