Robo Defence - java

Hry pro nedotykové telefony, N73, N82, N95, N96 a další
Uživatelský avatar
w.i.n.k.iCZECH
Bronzový člen
Příspěvky: 242
Registrován: 10 úno 2010, 18:22
Přístroj: 5800 (C6)
Kontaktovat uživatele:

Robo Defence - java

Příspěvekod w.i.n.k.iCZECH » 12 zář 2010, 14:27

Robo Defence v1.0
ObrázekObrázek

EN
Robo Defence is a new fascinating game on any phone, with support java or symbian, and as touch phones! New strategic arcade a shooter on similarity Tower Defence, but cardinally advanced both improved, and the most important in Russian!
Very fascinating game in which to you will resist more than 50 types of opponents! In our arsenal static automatic fighting complexes of 20 calibres, mortyrs, rockets, EMP guns which will shoot on moving objects, to amaze with their electromagnetic waves, to shoot rockets. Also the advanced system engineering Теsla amazing objects of the opponent by balls of fire is available.
-----------------------------------------------------
CZ- google transtalor
Robo obrany je nová fascinující hra na každém telefonu s podporou Java nebo Symbian, a jako dotek telefony! Nový strategický pasáž střelec na podobnost věž obranu, ale cardinally pokročilé i lepší, a nejdůležitější v ruštině!
Velmi fascinující hra, ve které se budete bránit více než 50 druhů protivníků! V našem arzenálu statické automatické boj komplexy ze dne 20 kalibry, mortyrs, rakety, EMP zbraně, které budou střílet na pohybující se objekty, aby ohromit svými elektromagnetickými vlnami, střílet rakety. Také pokročilý systém inženýrství Теsla úžasné objekty ze soupeře Balls of Fire je k dispozici.

YouTubeandroid


Download

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/34052/Robo_Defence.jar_327.94KB.html

Zpět na “Hry pro Symbian 3rd”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů