Flight Control - java

Hry pro nedotykové telefony, N73, N82, N95, N96 a další
Hoktar
Návštěvník
Přístroj: N86
Kontaktovat uživatele:

Flight Control - java

Příspěvekod Hoktar » 17 pro 2010, 16:58

Obrázek

Máte letiště, kde jsou dvě ranveje a jedna přistávací plocha pro helikoptéry. Žluté letadýlka usazujete na kratší žlutou ranvej, červené letadýlka na delší červenou ranvej a helikoptéry na modrý helipad. Helikoptéry jsou neuvěřitelně pomalé, žluté letadýlka jsou pomalé, malé červené letadýlka jsou normální a velké červené letadla jsou rychlé. Když letadlo vletí do obrazovky, letí pořád jedním směrem. Vy na něj klepnete a prstem mu určíte trajektorii, po které se má dostat na ranvej. Jakmile mu určíte cestu, letadlo zbělá, což značí že se o něj už nemusíte starat, samo přistane.

A jaká je to zábava! Letadel totiž pořád přibývá a samozřejmě se cestou na přistání nesmějí srazit, takže i když máte perfektně nalajnovaných pět letadel, jedna helikoptéra, která se objeví v nevhodný čas na nesprávném místě dokáže vše pokazit. Musíte být proto pořád ve střehu a hlídat jednotlivé letové trasy, které jste nalajnovali.

Takhle to asi zní jako hrozná blbina, což ve skutečnosti možná je, ale je to hrozně návyková a zábavná blbina. Syndrom "ještě jeden pokus" je tu doveden k dokonalosti a nejen na poprvé jsem u toho vytuhnul několik hodin. Perfektní koncept s jednoduchým, ale plně funkčním ovládáním. Škoda jen že chybí online žebříčky - docela by mě zajímalo, kdo usadil nejvíce letadel. Já zatím 215. Taky by neuškodilo více různých letišť či prostředí, ale to je už jen bezvýznamné rýpání.

Nokia: N73, N96, 5310XM, 6280

Kód: Vybrat vše

http://uploading.com/files/92m8bm8c/flightcontrol.240x320.rar/

Zpět na “Hry pro Symbian 3rd”