Snáním hodiny a přehrávač

Symbian a Java aplikace pro nedotykové telefony, N73, N82, N95, N96 a další
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Snáním hodiny a přehrávač

Příspěvekod Adalbert72 » 29 zář 2013, 18:56

stani píše:Tak jsem zkoušel právě dva přehrávače: LCG Jukebox - prťavá písmenka, to je pro mě nepoužitelné, vůbec na to nevidím. Navíc i po zadání autorizačního kodu se to chce pořád připojovat na internet a ověřovat si autencititu. Tak toto ne.

Tady je nutný menší zásah :mrgreen: Už jsem se párkrát setkal s podobnou “stížností“, a důvod fakt nechápu :evil:

:arrow: Chlapci z LCG totiž své programy zabezpečili velmi slušně, takže zadáním tzv. autorizačního kódu (hezké pojmenování nelegálního Serial Number), aplikaci sice jakoby odemkneš. Program ale nelegální odemčení pozná , a proto se app chce připojovat na internet, aby si nelegální odemčení potvrdila. Btw., nelegální Serial numbers, povalující se na Webu, jsou z cirka 90% na Blacklistu...

Čili: rozhodně absolutně nevzniká nárok brát jako chybu/nevýhodu či nedostatek dané aplikace, že její cracknutá/nelegálně odemčená verze nefunguje. Legálně zakoupená app se nikam nepřipojuje, nejvýše 1x pro ověření registrace. Malé písmo (vím, opravdu nejde zvětšit) a ostatní důvody jsou naopak vcelku pochopitelné :)

:arrow: Osobně mi LCG Jukebox nepřirostl k srdci, používám raději Quasar MX Player...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
stani
Pravidelný člen
Přístroj: N3110, N79
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stani » 29 zář 2013, 19:15

Jasně. :P
Já si totiž už chci nejprve app vyzkoušet a ne bezhlavě hned kupovat (jak jsem to mylně dělal dříve). Kdyby mi LCG Jukebox vyhovoval, tak ty 3 dolary(klidně i víc) rád zaplatím, taková socka zase nejsem. ;)

Teď mám Folder Play a jsem spokojený. :-)
ex 5800, ex Lumia 620
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 30 zář 2013, 13:18

Chápu :) Nicméně mi šlo zejména o to, aby se nepovažovala systémová obrana proti nelegálně odemknuté aplikaci za její standardní chování :?
:arrow: Až příliš tohle připomíná “stížnosti“ neinformovaných uživatelů starých Nokia map, kdy jsem marně vyvracel neoprávněné a často vulgární komentáře ve smyslu: “Nokia navigace mi nefunguje, protože se chce každou chvíli připojit do Obchodu/vše mám vypnuto, a ona se pořád chce připojovat“ - to bylo fakt zralé na Chocholouška :twisted: Prostě navigace ještě nebyla zdarma, a oni se, samozřejmě zcela zbytečně a marně ( :mrgreen: ), pokoušeli jet s placenou verzí bez platné licence...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Aplikace pro Symbian 3rd”