FM vysílač

O první Nokii s osmimegapixelovým fotoaparátem
dambor

FM vysílač

Příspěvekod dambor » 11 říj 2010, 13:40

Zdravím,
objevil se mi problém s FM vysílačem...
Nedávno ještě normálně fungoval, jenže teď když nastavím frekvenci v telefonu a následně tu samou na rádiu a zapnu hudbu --> nic se nestane...
zkoušel jsem to i na jiném rádiu, ale nic..
V čem může být problém ?
děkuji za rady
lesov
Člen fóra
Přístroj: N86
Kontaktovat uživatele:

Re: FM vysílač

Příspěvekod lesov » 11 říj 2010, 15:49

Máš tam anténu, nemáš uloženo víc používaných frekvencí a přednostně se aktivuje třeba ta první v seznamu, máš zobrazenou ikonku, že vysílač vysílá nebo, že je jen zapnutý? :idea:

Tip: Zkus očistit kontakty anténky, je na zadním krytu přístroje, pokud není jinde. :D
Telefonní budka, Jiná telefonní budka, Alcatel OTE-DB, Sony J70, SE-D750i, N86
dambor

Příspěvekod dambor » 11 říj 2010, 23:56

frekvenci mam vic, pravda.. ale v tom problem neni.. Jakou mam na radiu, takovou na telefonu
kdyz vyjedu z toho nastavemi uplne pryc, na plochu, tak tam ikonka je - takovy radio, ale jestli je to vysilani toho fm signalu netusim.. asi nejspis jo
a co se tyce antenky - pouzivam plastovy kryt, tak jsem myslel, ze je problem v tom. Ale i po sundani zadna zmena..
dambor

Příspěvekod dambor » 24 říj 2010, 18:36

tak už to mám...
Vysílání vysílače z mobilu mně rušila náhradní simkarta, kterou jsem měl schovanou pod krytem (na baterii :) )
Používám 2 mobilní operátory a když zrovna používám jednu simkartu, mám tu druhou volně pod tím krytem.. zřejmě byla na špatném místě a kryla nějak to vysílání... ;)
Docela blbost, ale může se to stát i někomu dalšímu.. :geek:

Zpět na “Nokia N86 8MP”