Mapy Nokia

O první Nokii s osmimegapixelovým fotoaparátem
Hrebik1
Nováček
Přístroj: N86
Kontaktovat uživatele:

Mapy Nokia

Příspěvekod Hrebik1 » 23 srp 2012, 19:35

Ahoj všem skalním přívržencům Nokií. Stala se mi taková věc. Jel jsem na Slovensko a tak jsem si do Nokie N86 a C6-00 stáhnul mapu Slovenska. Jaké bylo překvapení, když mi někde u Hlohovce přestala aplikace ukazovat cestu a zastavilo se navigování.Na obou telefonech najednou končily ulice a byla zde pouze zelená plocha. Telefony jsem restartoval, ale ulice a navigování prostě nefungovalo. Neměl jste někdo podobný problém? Ostatní země, jako Rakousko, Německo, Itálie jsem projel bez problémů. Díky všem za nápady
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy Nokia

Příspěvekod Adalbert72 » 23 srp 2012, 21:09

S tím jsem se již setkal, pravděpodobně měli na serveru nějaký problém...Mapy Slovenska se nestáhly korektně. Zkus je stáhnout znovu, případně smazat složku !\Cities, spustit jednou Mapy (vytvoří se znovu), a nahrát opět všechny mapové podklady. Jinak většinou pomohlo je načíst přes WLAN přímo z telefonu, což půjde (pokud máš v. 3.06) pouze na té C6-00. Na té N86 doporučuji stáhnout ve slabším provozu, to by mělo zabrat...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Hrebik1
Nováček
Přístroj: N86
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy Nokia

Příspěvekod Hrebik1 » 25 srp 2012, 09:06

Aohj, díky za rady. Zkusil jsem to, ale přesto to nepomohlo. Zkusím ještě úplně přeinstalovat systém, protože jsem tam měl natažený jeden program a teď mi to pořád dělá chyby :-/ Snad to pomůže. Dám pak vědět.

Zpět na “Nokia N86 8MP”