internetová videa na N 86ce

O první Nokii s osmimegapixelovým fotoaparátem
pecah
Nováček
Přístroj: nokia N86
Kontaktovat uživatele:

internetová videa na N 86ce

Příspěvekod pecah » 09 úno 2013, 10:56

Dobrý den cjtěl bych se zeptat je-li nějaká možnost aby mi moje N86ka přehrála videa na netu, vždy se mi tam ukáže pouze hláška "video bohužel není dostupné pro vaše zařízení" :( .Nebo jestli se musí doinstalovat nějaká aplikace? A ještě bych měl jeden dotaz a to že nevím proč ale když si chcu nakopírovat film do mobilu tak mi to napíše že není dostatek místa v paměti ale když se kouknu do paměti tak tam mám cca 5-6 giga volného, tak nevím proč se to tam nechce nakopírovat. Děkuji
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: internetová videa na N 86ce

Příspěvekod šulda » 09 úno 2013, 22:09

1) Ne, jak už ti bylo odpovězeno jinde
2) Jak!? je tam kopíruješ (a určitě do správné paměti)? S připojením Velkokap. úložiště (paměti) by to mělo jít.
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
pecah
Nováček
Přístroj: nokia N86
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pecah » 10 úno 2013, 14:31

Je to při kopírování filmu z jednoho telefonu do druhého přez bluetooth. Pár filmů mě to šlo bez problému, ale potom mi to prostě začalo hlásit že nemám dostatek místa. Vybrat pamět kam se film uloží při kopírování přez bluetooth nivím jak. Nevím to jistě ale pokud si dobře pamatuji tak když to ještě šlo tak se mi tam ten film nakopíroval a až poté se mě telofon zeptal kam film uložit (telefon, velkokapac.uložiště, pam.karta), ale ted mi to prostě hned když chcu přijmout data napíše že mám málo místa, takže vlastně ani nedojde k vybídnutí telefonu kam si přeji film uložit. Ale podotýkám že místa na velkokap.uložišti i na pam. kartě je dost. Napadá mě jedině že se to tedy chce asi automaticky kopírovat do paměti telefonu a tam se to opravdu nevejde, ale nevím jak změnit uložiště.
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 10 úno 2013, 18:52

pecah píše:Je to při kopírování filmu z jednoho telefonu do druhého přez bluetooth.

Tohle je přesně to že lidi neuvádějí detaily. Tímto způsobem se ti to u staršího symbianu ukládá do zpráv a ty máš určitě v nastavení zpráv zvolenu paměť telefonu. Jdi do Zprávy - Volby - Nastavení - Ostatní - Použitá paměť. Doporučuju ale změnit paměť jen na přenos velkých souborů přes BT, pak zpět na C: Při změně na E: či F: nekopírovat při nabídce sms!

Edit: Tak sem koukal jinam a nebude to se mnou tak špatný, že pane masochisto co dělá ptákoviny :lol:
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™

Zpět na “Nokia N86 8MP”