Problém s Bluetooth

O první Nokii s osmimegapixelovým fotoaparátem
prem@
Návštěvník
Přístroj: N86
Kontaktovat uživatele:

Problém s Bluetooth

Příspěvekod prem@ » 19 dub 2010, 15:01

Mám týden novou N86 a objevil se mi problém s bluetooth, které používam hlavně pro spojení s bezdrátovým handsfree BH-503. Předtím jsem měl 6300 a neobjevil se žádný problém.
Při hovoru se spojení jakoby přeruší a ačkoli na telefonu jede hovor dál, mikrofon ani reproduktor na sluchátkách ani na telefonu nefunguje. Přitom po vypnutí sluchátek hlásí N86 vesele připojenou handsfree sadu dál a veškeré tóny, zvuky a hovory do nich přesměrovává i když žádná připojená nejsou. I při vypnutí bluetooth na telfonu hlásí na displeji ikonku sluchátek dále a při pokusu jakéhokoliv nastavení bluetooth v tom stavu, telefon vždy na chvíli vytuhne a po té vyskočí zpět na tapetu. Jediné co mi vždy pomůže je restart telefonu. :?

Neví někdo co by mohlo pomoci nebo mám rovnou zamířit do Nokia servisu?? :cry:
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Problém s Bluetooth

Příspěvekod šulda » 19 dub 2010, 18:25

Zkusil aktualizaci či reflash FW a ač nerad tak pokud bude problém přetrvávat tak trojhmat.
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
prem@
Návštěvník
Přístroj: N86
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Bluetooth

Příspěvekod prem@ » 29 dub 2010, 09:23

problém vyřešen, Podle servisu je příčina v tom že ne všechny sluchátka od nokie jsou kompatibilní se všemy telefony od nokie, což mě celkem fascinovalo. Doporučili mi že mám zkusit aktualizaci telefonu že je to jistá šance na vyřešení. Ta naštěstí částečně pomohla, sice není hovor přes headset uplně čistý, ale alespoň už telefon nezamrzá po 6 minutách hovoru.

Zpět na “Nokia N86 8MP”