Neorigo nenabijo!

O první Nokii s osmimegapixelovým fotoaparátem
lesov
Člen fóra
Přístroj: N86
Kontaktovat uživatele:

Neorigo nenabijo!

Příspěvekod lesov » 14 čer 2010, 09:47

Pečemi, pečemu, píčama, píčamu, pačemu něoriginálnyje najebačky-nabíječky, něnajebů-nenabijí N86, kurvadrát, už?!
Zkusil jsem už 4 druhy a ani si nevrznou. Jiné mobily to najebebije, bohajeho. :x

//libca//: To mě rozšroubovalo na malé části :lol: :lol:
Telefonní budka, Jiná telefonní budka, Alcatel OTE-DB, Sony J70, SE-D750i, N86
Smažil
Administrator
Přístroj: Nokia N900
Kontaktovat uživatele:

Re: Neorigo nenabijo!

Příspěvekod Smažil » 14 čer 2010, 11:30

Jsem trochu zmatený. Nechceš to napsat normálně? Jinak smekám, asi ti z toho solidně hrabe :)
myNokia.cz/ovi
Vaše dveře do světa multimédií
lesov
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lesov » 15 čer 2010, 12:12

Teda, chtěl jsem se jenom zeptat, proč neoriginální nabíječky (vlastně spínané zdroje, ty bez těžkýho trafa) nenabíjí mojí N86. :roll:
Naposledy upravil(a) lesov dne 25 říj 2010, 13:50, celkem upraveno 1 x.
egee
Zlatý člen
Přístroj: N8 byla, S 4 je

Příspěvekod egee » 15 čer 2010, 14:14

Možná by tvůj problém vyřešila návštěva bazaru, kde jistě za pár šupů najdeš tu svou nabíječku a i original a máš možnost to na místě otestovat. Nebo i u tvé nabíječky použít voltmetr a změřit polaritu, možná to je ten problém .
zalandar
Bronzový člen
Přístroj: 5800 XM C6 Firmware
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zalandar » 15 čer 2010, 16:18

LoL.Neříkej žes nezdrhnul z Bohnic :D
''Začíná noc!''
''Drž hubu!''
lesov
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lesov » 25 kvě 2011, 16:52

Měl bych jinej, podobnej dotaz. Proč už asi měsíc nebo víc, JDE mobil nabíjet z jiných nabíječek. Baterie a vše ostatní původní. :o
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Příspěvekod libca » 27 kvě 2011, 17:52

Měl jsi ji před tím zapojenou v síti? :D
Takže teď ti nabíjí nabíječka, která před tím nenabíjela? Co jsi mezitím s telefonem/nabíječkou dělal? :)
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
lesov
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lesov » 27 kvě 2011, 19:32

libca píše:Měl jsi ji před tím zapojenou v síti? :D
Takže teď ti nabíjí nabíječka, která před tím nenabíjela? Co jsi mezitím s telefonem/nabíječkou dělal? :)

Stručně:
1. Ano.
2. Ano.
3. Vůbec nic.

Ano, neoriginální nabíječka teď nabíjí a přišel jsem na to náhodou neb jsem si koupil (ale vy si jí nekupujte, nic moc, lepší je taková ta na 1 tužkovou v případě nouze) takovou tu solární nabíječku, což je vlastně baterie se solárním a USB dobíjením a na jednom pracovišti někdo namontoval zdroj =50V/~230V a já jsem zrovna potřeboval dobít všechno a tak jsem to tam strkal jedno, po druhém až došlo omylem i na N86 a ejhle ono to nabíjelo. Pak jsem to zkusil i doma v síti a taky to šlo. Takže si myslím, že ta baterie v mobilu už to hlídání napětí zkrátka vzdala a nechala se násilnit. :P
PS. Už mám ten mobil víc, jak 2 roky, nicméně baterie ještě něco vydrží ale nesmí se moc volat. :)
Ještě k tomu hlídání napětí. Když musím dobíjet mobil z té solární nabíječky a ona je zrovna čerstvě nabitá, tak to po zapojení nějakou tu vteřinu trvá, než se to nabíjení spustí. Jakoby se čekalo, až to napětí klesne na požadovanou úroveň ale je to jen takovej pocit. Ze sítě to nabíjení jede ihned. :roll:

Edit:
Tak dnes, celý den chodím s mobilem po Teplicích, udělám pár fotek a jedno krátké volání a po tom zavolání zjišťuji později, že mobil je nějak teplý, nějak víc, než mám teplo v kapse. Tak ho odložím na ledničku a po několika minutách koukám a je vypnutej. Tak jsem ho dal na nabíječku a nabíjí se už asi 4h ale nehřeje se. Takže ta baterie už bude mít dost... a k tomu opět zlobí sluchátko, což začalo asi tak měsíc po výměně. :| Dávám na nabíječku starého Ericsona, doufám, že jsem nezapomněl PIN. :P

Pokračování:
Tak PIN jsem opravdu zapomněl ale na třetí pokus to vyšlo.
Koupil jsem novou origo baterii a starou ještě zkusil dobít. Dobíjela se standardně asi 1,5h a nehřála se.
Nechal vyměnit sluchátko, bylo znečištěné, je to konstrukční zmetek.
Pokračování 2:
Nová origo baterie vydrží stejně jako ta stará!
Po půl roce kupuji nějakou baterii Made in China, značka "m(+)ntt", dovozce Valmont trading s.r.o.
Kapacita stejná 1200mAh, za půl peněz a zatím vydrží déle.

Zpět na “Nokia N86 8MP”