stala chyba s certifikaci

Vše co se týká certifikace (podepisování) aplikací
lamboda105
Člen fóra
Přístroj: Nokia 5530xm (+hack)
Kontaktovat uživatele:

stala chyba s certifikaci

Příspěvekod lamboda105 » 15 dub 2010, 23:36

koukam na foru a nikde nic o to nemuzu najit samozrejme sem si procetl o certifikaci hodne ale k veci..

mam hackelej telefon ale i presto mi tak 30% aplikaci (a her) hlasi prosly certifikat a proste vsemozny chyby certifikatu... proc kdyz mam hack? je tu moznost ze bych musel kazdou tu nefunkcni aplikaci podepsat a pak by vse slo bez chybne? jina cesta neni? a co ten python cetl sem ze nektery aplikace potrebuji python a zajima me k cemu slouzi myslim tim za jakym principem...

nemuze to taky byt diky vice druhu hacku? muj znami ma stejny mobil akorat ze jinak hacklej a nektere hry ktere mu funguji me nefunguji a zas naopak

pokud sem i po nekolika minutach stravenych hledanim vazne neco prehlidnul tak me omluvte a nenadavejte :D
Rusnak-COBRA
VIP člen
Přístroj: BB Z10, N950, N9, E7
Kontaktovat uživatele:

Re: stala chyba s certifikaci

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 16 dub 2010, 01:20

tak za prve: nemas vyplneny model telefonu, ani jeho FW - od toho zalezi sposob hacku.
za druhe - ak su aplikcie podpisane certifikatom nie pre Tvoj IMEI, nepojdu nainstalovat.
za tretie - mohol by si prosim uviest par prikladov toho co Ti nejde nainstalovat, a konkretne ake "vsemozny chyby certifikatu" Ti to vypisuje?
za stvrte - python toho s certifikatmi nema vela (takmer nic) spolocne. teda toto si ries v inej sekcii
ZBIERAM MOBILY - akekolvek - PRIDAJTE SA
http://facebook.com/MuzeumMobilov
lamboda105
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lamboda105 » 18 dub 2010, 12:40

sem rad ze reagujes tak tedy k bodum

mam nokii 5530

verze software V 11.0.054

a k aplikacim treba u teto
viewtopic.php?f=73&t=7398&p=35299&hilit=safe#p35299

pise mi to "Nelze instalovat chranenou aplikaci od neduveryhodneho dodavatele"

dale druhy odkaz od stroma (ten prvni sem nezkousel)
viewtopic.php?f=73&t=3469&p=6377&hilit=media+safe#p6377

napsalo mi to "prosly certifikat"

odpovedel sem na vsechny body tak ted mi to prosimte vysvetli...
Rusnak-COBRA
VIP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 18 dub 2010, 13:01

Tvoj telefon sa hackuje cez HelloOX 2.03 (teda dufam tak si to aj robil ;))
Hack mas vobec aktivny? (aktivovane patche v ROMPatcher+ tie co mas nakopirovane v E:/Patches)
V Menu >>> Nastavenia >>> Spravca aplikacii >>> Nast. Instalacie >>> Instalacia - Vsetko | Overit on-line - Vypnute
mas to nastavene tak? (aspon zakladne predpoklady k rieseniu problemu)
lamboda105
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lamboda105 » 19 dub 2010, 22:21

hack sem si delal z 50% sam (byl sem moc linej na tech 100% :D) takze muzu rict ze patche jsou 100% aktivovane a hack mam prez HelloOX 2.00(3)... myslim ze dukaz toho ze mi funguji hry a ostatni aplikace kde je potrebnej hack je dostacujici...

nechci delat chytryho ale po psychologicky strance je videt ze pomalicku zacinas uvazovat kde je problem a pritom vis ze je to nejaky divny snad se nepletu :D
Rusnak-COBRA
VIP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 19 dub 2010, 22:38

dobre, tak teraz prestanem robit chytreho ja a privolam na pomoc šuldu. predpokladam ze jemu bude hned jasne co a jak.
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 20 dub 2010, 06:22

lamboda105: Jako první krok zkus nainstalovat MobileSafe z přílohy a napiš výsledek.Dále nám prosím tě napiš jak má hacklou svou 5530XM tvůj známý a ve svém profilu na fóru si prosím tě zadej model telefonu. Pak by mě taky zajímal tvůj hack na 50%. Trochu nám ty hacky detailněji popiš.
Přílohy
Melon.Mobile.Safe.DepositBox.v1.01.29.S60v3.SymbianOS9.1.Unsigned.Cracked-ErESPDA.rar
(129.91 KiB) Staženo 50 x
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
lamboda105
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lamboda105 » 20 dub 2010, 13:01

tak prilohu sem stahl a dal do instalacek... napsalo mi to
"Chyba certifikátu. Kontaktujte dodavatele aplikace."

a k otazkam: muj znamy nema 5530 ale n95 a n73...pozadal sem ho o pomoc s tim aby mi to pomohl hacknout protoze on je ten typ co sedi cely den s mobilem u pc a proste s tim umi je to takovej symbianovej maniak a ja sem ten typ co tomu vubec nerozumel... jedina nokie co sem kdy mel byla 3310 pak uz to byla dlouha era SE a to od k700i po k810i (zvladl bych to sam ale nekterym vyrazy sem slysel poprve ale to je jedno...

a s tema 50% sem to jiz vysvetlil... delal sem ten hack a ten muj znamy mi s tim pomahal tudiz sem pouzil vyraz 50%
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 20 dub 2010, 14:28

Takže tu "Nelze instalovat chranenou aplikaci od neduveryhodneho dodavatele" jak sem předpokládal zapříčinil certifikát který již app obsahovala. Certifikát sem odebral a teď ti to píše "Chyba certifikátu. Kontaktujte dodavatele aplikace."
což znamená že je to unsigned a ty máš něco špatně s hackem což sem taky předpokládal. Dostaneš se do systémových složek private a sys? Zkus přesunout ze složky patches installserver.rmp a nahradit ho tím z přílohy, pak ho aktivuj v RP a zkus znovu instalovat to samé ode mne. Pak mně taky zajímá podle čeho usuzuješ že:
lamboda105 píše: ze mi funguji hry a ostatni aplikace kde je potrebnej hack
Přílohy
Install Server RP+.rar
(515 bajtů) Staženo 53 x
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
lamboda105
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lamboda105 » 20 dub 2010, 14:54

do slozek sys a private se dostanu....musim rict ze sem udelal presne jak si mi rekl a installserver sem nahradil tvym souborem (ktery byl o pulku vetsi nez dosavadni) patch sem spustil a najednou aplikace ktera nefungovala funguje...

a podle ceho usuzuju ze mi nektere hry ke kterym je potrebny hack funguji...kdyz sem tady odtud stahoval nektere hry tak sem videl ostatni prispevky jak nekteri psali ze jim to nefunguje a reakce nato byli takove ze je ke hre nutny hack ze jim to bez toho nepujde a tak (urcite vis co myslim) a kdyz sem treba zrovna tu hru stahl tak hra bezela jako pomasle... a to rozhodne nebylo jednou bylo to nekolikrat tak z toho sem usuzoval ze hack mi funguje na jednicku... kazdopadne problem je vyreseny a ja ti dekuju a sem tvym dluznikem... pokud nemas jeste nejake otazky tak vlakno muzes smazat :) problem s mim mobilem je zajimavej pripad co myslis? :D

Zpět na “Certifikace aplikací & vytváření certifikátů”