Pro Symbian jen OVI store?

Starší Symbian v mobilních telefonech Nokia
buglezz
Člen fóra
Přístroj: Nokia 5230
Kontaktovat uživatele:

Pro Symbian jen OVI store?

Příspěvekod buglezz » 07 srp 2010, 18:52

Jsem sice majitel Nokie 5230, ale docela se rozmýšlím, že příště změním platformu... Zřejmě Android, popř. předražený iPhone... Jsem docela hračička a když vidím, jaké a hlavně kolik aplikací a her se vytváří zejména pro iPhone, je mi docela smutno. Nebo třeba i grafika... kam se s s60v5 hrabeme. Ale k věci: širší nabídka pro Symbian než na Ovi store nikde na webu není??
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Re: Pro Symbian jen OVI store?

Příspěvekod libca » 07 srp 2010, 20:18

To ti nestačí to kvantum aplikací, které seženeš na fórech? Změna platformy ti nepomůže, pokud si neumíš najít to, co potřebuješ. Myslím, že zrovna na takový Android toho zas tolik nebude. A co se týče aplikací a her na iPhone, tak je to jedna kravina větší než druhá.. ;)

PS: Na Ovi není zdaleka vše, co na Symbian existuje..
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
Alfator007
Zlatý člen
Přístroj: SG Note a N97
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alfator007 » 07 srp 2010, 20:56

Přesně tak! A na iPhone je jedna kravina větší než druhá. Nezáleží přece na kvantitě ale na kvalitě! Beztak je toho na Symbian taky moře, určitě je z čeho vybírat :D
Heslo k uploadům:Alfator007.ForumNo.net
buglezz
Člen fóra
Přístroj: Nokia 5230
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod buglezz » 07 srp 2010, 21:51

No, přiznám se, že v něčem pravdu máte, ale když mrknu na nějaké warez stránky (http://mobile.softarchive.net/ - třeba), tak všude vládne iShit a poslední dobou i Android... Můžu poprosit o nějakou adresu, kde je Symbian aplikací a her většina...?

Zpět na “O Symbianu 3rd a 5th”