Stránka 1 z 1

Pro Symbian jen OVI store?

Napsal: 07 srp 2010, 18:52
od buglezz
Jsem sice majitel Nokie 5230, ale docela se rozmýšlím, že příště změním platformu... Zřejmě Android, popř. předražený iPhone... Jsem docela hračička a když vidím, jaké a hlavně kolik aplikací a her se vytváří zejména pro iPhone, je mi docela smutno. Nebo třeba i grafika... kam se s s60v5 hrabeme. Ale k věci: širší nabídka pro Symbian než na Ovi store nikde na webu není??

Re: Pro Symbian jen OVI store?

Napsal: 07 srp 2010, 20:18
od libca
To ti nestačí to kvantum aplikací, které seženeš na fórech? Změna platformy ti nepomůže, pokud si neumíš najít to, co potřebuješ. Myslím, že zrovna na takový Android toho zas tolik nebude. A co se týče aplikací a her na iPhone, tak je to jedna kravina větší než druhá.. ;)

PS: Na Ovi není zdaleka vše, co na Symbian existuje..

Re: Pro Symbian jen OVI store?

Napsal: 07 srp 2010, 20:56
od Alfator007
Přesně tak! A na iPhone je jedna kravina větší než druhá. Nezáleží přece na kvantitě ale na kvalitě! Beztak je toho na Symbian taky moře, určitě je z čeho vybírat :D

Re: Pro Symbian jen OVI store?

Napsal: 07 srp 2010, 21:51
od buglezz
No, přiznám se, že v něčem pravdu máte, ale když mrknu na nějaké warez stránky (http://mobile.softarchive.net/ - třeba), tak všude vládne iShit a poslední dobou i Android... Můžu poprosit o nějakou adresu, kde je Symbian aplikací a her většina...?