poraďte s výběrem telefonu

Starší Symbian v mobilních telefonech Nokia
king12
Nováček
Přístroj: nokia 5320
Kontaktovat uživatele:

poraďte s výběrem telefonu

Příspěvekod king12 » 26 zář 2010, 10:35

Mám prosbu.. potřebuji poradit od někoho kdo má přes mobily přehled.
Mám nokii 5320 .Chci si koupit nový telefon.Aby měl symbian, 3,5 jack , wifi, gps, uchazející fotak cca do 7000kč. Po dlouhém hledání jsem se rozhodl pro nokii E52 má vše co potřebuju .. o kancelářský funkce mi nejde.. ale výbava je dobrá.. akorát mě mrzí že nemá automatický zaostřování u fotáku.Díval jsem na telefony s dotyk. displejem a našel jsem pár který mají tu výbavu co chci , včetně dobrého fotáku.Navíc třeba stereo repro atd..
Ale nemám zkušenosti s telefony s dotyk displejem .. trochu se bojím abych mi to ovládání nepřidělávalo jenom starosti( např.lze mobil ovládat jednou rukou ? napíšu tak v poho sms? vytočím číslo při chůzi ? ) a taky se bojím o to jestli nejsou moc háklivý na prach popř nějakej ten pád.( snažím se zacházet s telefonem opatrně.. určitě koupím nějaký pouzdro a folii na displej ,ale občas přece jenom telefon spadne.. popř. jsem chvíly někde kde je trochu prach atd.. , vydrží ten dispej něco )..
Bych potřeboval poradit o nekoho kdo to koumá... jestli jít do e52 nebo nějakýho dotykáču a popřípřípadě kterej dotykáč si vybrat.. ?(zatím si myslím že připadá v úvahu 5800,c6, x6 ) Předem moc díky za radu .
Naposledy upravil(a) king12 dne 08 říj 2010, 19:56, celkem upraveno 1 x.
egee
Zlatý člen
Přístroj: N8 byla, S 4 je

Re: poradte s výběrem telofonu

Příspěvekod egee » 26 zář 2010, 10:58

http://www.nokia.cz/produkty/telefony
zde si můžeš
- porovnávat Nokie ,
- vybrat podle parametrů na levé straně ...
playman
Zlatý člen
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod playman » 26 zář 2010, 11:13

z tvého výběru bych brl asi E52. Má pěknou konstrukci, designově se mi taky líbí a vzhledem k tomu, že je to Eseries má vychytaný organizační funkce ;)
Still believe in Nokia - Lumia 925 White
TomtomTeam
Zlatý člen
Přístroj: N70, C6-01, N900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TomtomTeam » 26 zář 2010, 11:27

Z toho výběru bych taky bral E52. :)
Můžete mi říkat Tome :)
Vytvořte si vlastního Meegona Přímo Tady
polas
VIP člen
Přístroj: Nokia 3.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod polas » 26 zář 2010, 11:38

Taky se připojuji k E52, je z nich taková nejmíň plastová. :-) Je to moc hezký a praktický přístroj.

Přesunuto do všeobecné sekce..
M.
king12
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Re: poraďte s výběrem telefonu

Příspěvekod king12 » 26 zář 2010, 12:57

trošku mě od E 52 odrazuje velikost a že fotak nemá aut. zaostrování.. Jinak je v nejužším výběru :-) . co říkáte na 6720 clasic ?mě by celkem vyhovovala akorát mě překvapilo že ji celkem brzo stahují z trhu.. s takovou výbavou.. nebo máte někdo na jinej mobil s tou výbavou a v té cenně co jsem psal ?

Edit:Nemáte někdo tento telefon? není na vás icq ? měl bych pár dotazů

Edit 2: je nějakej telefon přibližně ve stejné ceně a výbavě který by vse dal s tímto telefonem srovnat ?
polas
VIP člen
Přístroj: Nokia 3.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod polas » 06 říj 2010, 06:36

Tak třeba C5tka, nemá sice Wifi, ale jinak je dost spolehlivá. Jestli chceš 6720 jdi do ní, jinak fakt ta E52 neurazí. No a nebo si kup E5, je rychlá jako střela a cena by měla být kolem 6500 Kč, jestli se nepletu.
M.
king12
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod king12 » 08 říj 2010, 19:12

Mám prosbu.. potřebuji poradit od někoho kdo má přes mobily přehled.
Mám nokii 5320 .Chci si koupit nový telefon.Aby měl symbian, 3,5 jack , wifi, gps, uchazející fotak cca do 7000kč. Po dlouhém hledání jsem se rozhodl pro nokii E52 má vše co potřebuju .. o kancelářský funkce mi nejde.. ale výbava je dobrá.. akorát mě mrzí že nemá automatický zaostřování u fotáku.Díval jsem na telefony s dotyk. displejem a našel jsem pár který mají tu výbavu co chci , včetně dobrého fotáku.Navíc třeba stereo repro atd..
Ale nemám zkušenosti s telefony s dotyk displejem .. trochu se bojím abych mi to ovládání nepřidělávalo jenom starosti( např.lze mobil ovládat jednou rukou ? napíšu tak v poho sms? vytočím číslo při chůzi ? ) a taky se bojím o to jestli nejsou moc háklivý na prach popř nějakej ten pád.( snažím se zacházet s telefonem opatrně.. určitě koupím nějaký pouzdro a folii na displej ,ale občas přece jenom telefon spadne.. popř. jsem chvíly někde kde je trochu prach atd.. , vydrží ten dispej něco )..
Bych potřeboval poradit o nekoho kdo to koumá... jestli jít do e52 nebo nějakýho dotykáču a popřípřípadě kterej dotykáč si vybrat.. ?(zatím si myslím že připadá v úvahu 5800,c6, x6 ) Předem moc díky za radu .
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Příspěvekod libca » 08 říj 2010, 21:33

Co takhle koupit N82? Splňuje vše a pořád je na špici fotomobilů ;)
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)

Zpět na “O Symbianu 3rd a 5th”