Obnovenie FW, nenabootuje E52

Starší Symbian v mobilních telefonech Nokia
Feelgood
Návštěvník
Přístroj: Nokia 6710s
Kontaktovat uživatele:

Obnovenie FW, nenabootuje E52

Příspěvekod Feelgood » 07 črc 2013, 23:36

Ahojte,

dostal som dočasne Nokiu E52 (presnejší názov neviem zistiť). Telefon bol cely zaprataný tak som ho chcel iba obnoviť. Našiel som to v nastaveniach, zadal som pár krát nesprávny kód a potom som ho buď trafil, alebo preto nefunguje. Pri zapínaní mi napíše:
Ožívanie telefónu neúspešné. Kontaktujte predajcu.

Skúšal som urobiť trojhmat a vôbec sa nič nedeje. Telefón už nemá záruku a nerad by som do neho tlačil peniaze. Môžete mi nejako s tým poradiť?

Ďakujem za odpovede.

// skúšal som dookola trojhmat, teraz sa mi už ani správa nezobrazuje. Môže asi byť že som ho kompletne premazal že? Skúšal som JAF čo som našiel návody no akurát tam nebol FW pre E52. Máte nejake rady? Som v koncoch
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnovenie FW, nenabootuje E52

Příspěvekod Adalbert72 » 09 črc 2013, 20:05

Zkus spíše z cvičných důvodů kód *#7370#, ale moc šancí tomu nedávám... Podle mě je nezvyklé chování přístroje způsobeno HW problémem. Chtělo by to vyzkoušet flash přístroje...

Pokud se Ti bude chtít, stáhni si programy Nokia Care Suite/a nebo Phoenix. Případně Nokia Data Package Manager, kam zadáš Produktový kód (je pod baterkou). Odkazy najdeš na fóru pomocí funkce hledání, nedávno jsem na podobnou věc odpovídal.

Stáhneš (v Nokia Care Suite je nástroj Nokia Support Tool for Store, nebo již zmíněným Nokia Data Package Manager ) FW balík, a flashneš. Pokud se flash nezdaří, je důležitá chybová hláška, podle ní s velkou jistotou poznáme, co s telefonem je...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “O Symbianu 3rd a 5th”