Zjištění zapomenutého bezpečnostního kódu

Starší Symbian v mobilních telefonech Nokia
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Zjištění zapomenutého bezpečnostního kódu

Příspěvekod šulda » 20 zář 2011, 09:34

U 5th už to takto nejde. Můžeš přehrát FW pomocí JAF či Phoenix a bezpečnostní kód se změní na defaultní, tedy 12345. U JAF je třeba zaškrtnout před flashem FW tovární nastavení viz screen. Jak na flash FW najdeš na fóru.

Obrázek
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
ropman
Návštěvník
Přístroj: N5800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ropman » 20 zář 2011, 11:59

díky za odpověď, telefon je zatím ještě v záruce, nechce se mi do něj takto hrabat jen kvůli možnosti smazání registru stažených dat a hovorů :-) Nic jiného tím kódem tuším blokováno není, aspoň jsem na to nenarazil.

Snad pokud bych jistě věděl, že chystaný FW Maria do N5800 u nás oficiálně nebude a přitom je lepší než stávající, tak bych se do toho časem pustil.
egee
Zlatý člen
Přístroj: N8 byla, S 4 je

Příspěvekod egee » 20 zář 2011, 13:57

Jen na okraj , nikdy jsem si kódy v mobilu neměnil , proč taky že , pokud bych měl důvod to provést , tak bych si nové kódy napsal do krabice nebo k záručáku. Kdybych kupoval mobil z druhé ruky - nechal bych si majitelem ukázat jak se maže registr a podobně. Snažím se problémům vždy předcházet.
Xtr3m

Příspěvekod Xtr3m » 08 říj 2011, 14:49

Nokia 5800 po mě nikdy kód nechtěla ani jsem ho neměnil.
Teďka, když telefon prodávám a vyndal jsem SIM se mi telefon zablokoval, zkoušel jsem několikrát přeinstalovat software různými CFW, použil jsem Format Factory, ale tenefon nejde.

Pouze když vložím Simkartu, tak se mě to zeptá na kód, tam stačí zadat např 1 a jde to. Nevíte jak zprovoznit systém i bez SIM?
ropman
Návštěvník
Přístroj: N5800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ropman » 08 říj 2011, 14:58

bež do sekce zabezpečení s tou SIM, která funguje a vypni omezení pouze pro tuto SIM. Ale Bezečnostní kód to po tobě chtít bude.

Zpět na “O Symbianu 3rd a 5th”