Windows Phone 7.8 - oficiální instalace Nokia Care Suite

O přístrojích Nokia s Windows Phone 7
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 7.8 - oficiální instalace Nokia Care Suite

Příspěvekod Administrator » 14 pro 2012, 01:55

Dnes byly uvolněny do NaviFirmu první oficiální verze WP7.8 pro všechny Lumie.
Verze pro Lumia 800 s češtinou je RM-801 pro Pruduct code 059N170
Verze pro Lumia 900 s češtinou je RM-823 Austria AT Pruduct code 059P6N9.
Verze pro Lumia 610 RM-835 ještě nemáme vyzkoušené, předpokládám ale, že opět bude funkční Austria AT.
Firmware překvapivě neobsahuje nic z Nokia vylepšení, které jsou zmiňovány v popisu, viditelně pouze živé dlaždice, což je ta největší výhoda, která zlepšuje práci s telefonem o stovky procent. Dále nové barvy a aktivní tapetu na lockscreenu.

Testovaná Lumia 900 je objektivně rychlejší, např. WhatsApp, který má velké problémy se startem je viditelně rychlejší.

Jak na to ve Windows 7:
Nokia Care Suite:
- vyhledejte v Google aktuální verzi Nokia Care Suite 5.0 a nainstalujte
- po spuštění vyberte Product Support Tool For Store 5.0 a připojte telefon. Proběhne instalace ovladačů. Pokud se nezdaří, je třeba je doinstalovat ručně ze složky C:\Program Files\Nokia\Nokia Care Suite\Drivers.
- po připojení se zobrazí informace mobilu a verze RM-xxx
- vlevo dole vyberte Programing>Recovery a stiskněte Find online.
- v nabídce se zobrazí nabídka FW, v horních polích lze upřesňovat vyhledávání, vyberte zvolenou variantu a stiskněte Download.
- zahájí se stahování FW v rozmezí od 300 do 450MB, průběh je signalizován v pravém rohu dole Downloads in progress
- stiskněte Update list, zobrazí se veškeré stažené FW, zvolte správný a stiskněte Start
- telefon se restartuje a zahájí se flash.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Nokia Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows Phone 7.8 - oficiální instalace Nokia Care Suite

Příspěvekod htcjirka » 14 pro 2012, 07:38

Zbytecne slozite,firmware stahne primo Nokia Care Suite,tak proc to tahat pres Navifirm apod,jeste lepsi je pouzit Nokia Software Updater for retail a pro nektere PC je uz nabizen update primo pres Zune.
Naposledy upravil(a) htcjirka dne 14 pro 2012, 20:25, celkem upraveno 1 x.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Kamilos
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 900 WP7.8 cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kamilos » 14 pro 2012, 11:45

Tak jsem se dival do Zune a pro ofiko CZ pro Lumii 900 neni k dispozici.
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 14 pro 2012, 11:56

Ja cz distribuci nepodporuji kvuli predrazenosti.Mam Lumii 900 puvoden urcenou pro Finsko a pro tu me byl update nabidnut na vsech trech moznych SW,tj. Zune,Software Updater fo retail a samozrejme Nokia Care Suite.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Kamilos
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kamilos » 14 pro 2012, 12:03

No ja ji koupil vcera v nokia shopu za 7900. Uz jsem z toho vyrostl cpat hrisne prachy do mobilu. Navic jsem prodal N8 tak me vysla skoro za par kacek.
:arrow: Jsou o poznani nejak kvalitnejsi pro Finsky trh? Kde byla vyrobena tvoje Lumia 900 ? Vesmes byva Korea, ne?
Majkl91
Člen fóra
Přístroj: Nokia E71
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Majkl91 » 14 pro 2012, 17:05

zdar mám problém když začnu flashovat v support tool tak mi to najde telefon dokonce to žačne flashovat ale po druhém restartu se ukáže obrázek telefonu a počítače šípka do počítače funguje ale když se obrátí na telefon je přeškrtlá a v té chvíli flash selže a napíše to Cannot change the mode nevíte co stím ovladače jsem přeinstalovával 2x a pořád nic :? //Nokia L800//
A50-SE T610-SE k510-SE c702-5530xm-N95 8GB-E66-E71-LGOO-E52-E5-G300-NL800♥
Matrosh
Člen fóra
Přístroj: Lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Matrosh » 14 pro 2012, 19:24

Já sem celou dobu zápasil s ovladačema,nejřív se tel. připojil jako mass storage a při spuštění Care se hned odpojil a Care pak nechtělo najít telefon. Kdyz se mi pak podařilo najít správný ovladač tak při flashi mi to hodilo chybu (nějaký timeout) na druhý pokus to proběhlo bez problému a vesele valím :)
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 14 pro 2012, 20:23

Kamilos píše:No ja ji koupil vcera v nokia shopu za 7900. Uz jsem z toho vyrostl cpat hrisne prachy do mobilu. Navic jsem prodal N8 tak me vysla skoro za par kacek.
:arrow: Jsou o poznani nejak kvalitnejsi pro Finsky trh? Kde byla vyrobena tvoje Lumia 900 ? Vesmes byva Korea, ne?

Lumia 900 je vyrabena jen v Korei,kvalita tim dotcena neni.Kdyz se zacala vyrabet Lumia 900 tovarna ve finsku uz davno "nejela".Nynejsi nove Lumie uz jsou jen Made in China,ale je to uplne jedno.Jak jsem napsal,kvalita tim dotcena neni.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Kamilos
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kamilos » 14 pro 2012, 21:14

Aha tak to jsem potreboval vedet. A jak to je z sedivkama treba z Polska. Muzou to byt kusy vracene z reklamaci nebo ktere neprosli kontrolou nebo se mylim? Ja mel jednu a tam prusvitali tlacitka nebo lem okolo atd. Fleky na displ. atd.
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 14 pro 2012, 21:52

Sedivky z Polska jsou tez vyrabeny v Korei nebo Číně,nejsou to zadne horsi kusy ci vracene z reklamaci apod.Nevim odkud tyto famy beres :lol: Fleky na displeji nejsou nic nenormalniho,u kazdeho kusu jsou v jinem mnozstvi,je to diky Amoled displeji,vznika to jiz pri vyrobe,kdy nelze dosahnout pri vyrobe prostredi s 0% vlhkosti(lfeky jsou u Samsungu,Motoroly apod,dobre je to videt v noci na urcitem odstinu sede).Prosvitani tlacitek neni tez nic neobvykleho,co kus to original a jedno z jake zeme urceni je.Vetsina lidi to ani v noci tak nezkouma,neresi,jsou taci co si toho nevsimnou ci to nevnimaji.Ani Lumia 920 neni dokonala,mam dve cerne malinko v levo dole prosvita podsviceni kdyz ji naklonim a kouknu jakoby pod displej,u druhe bile je to uprostred.Jak se to povede slepit tak se to proste povede.Diky IPS zase u Lumie 920 nehrozi "fleky"
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8

Zpět na “Přístroje Lumia s Windows Phone 7”